Зміст:

 1. Що впливає на вибір літератури для малюка?
 2. Основні вимоги до дитячої друкованої продукції іноземною мовою
 3. Приклади книжок, що заслуговують уваги батьків
 4. Декілька корисних порад щодо вибору книжок англійською

Розпочинати вивчення іноземних мов зараз модно з найбільш раннього віку, тому не дивно, що більшість батьків серйозно замислюються про підбір літератури для малюків. Інтерес викликають, насамперед, дитячі книжки для вивчення англійської, адже саме її заслужено називають мовою міжнародного спілкування. English достатньо легка у вивченні і може стати відмінною базою для подальшого розвитку лінгвістичних навичок, але тільки при одній умові – якщо хлопчик чи дівчинка будуть займатись за спеціалізованими книжками. 

В продажі можна зустріти десятки варіантів дитячих книжок для вивчення англійської мови з картинками, аудіодисками, зошитами для тренування письма та ін. Батькам належить розібратись, які з них підходять для їхнього малюка, щоб почати вивчати мову самостійно, і тільки після цього здійснювати покупку і починати навчання. 

Що впливає на вибір літератури для малюка?

Як би сильно не хотілось здійснити покупку якомога швидше, при виборі навчальних матеріалів доведеться враховувати безліч факторів:

 • вік дитини – починати навчання можна в будь-який час, підбираючи літературу, розроблену під відповідну вікову категорію дітей;
 • видавництво – нема сенсу витрачати гроші на товари неперевірених підприємств друку, тим паче, що зараз нескладно придбати останні новинки  провідних компаній;
 • рівень знань – одна справа, якщо навчання відбувається з нуля, і зовсім інша, коли вже сформована база і необхідне подальше вдосконалення навичок;
 • особисті вподобання малюка, наприклад, малюкам, які обожнюють природу і звіряток, є сенс замовити книжки про тварин для дітей англійською, а любителям машинок можна обрати видання про транспорт;

Farm

 • ціль покупки, наприклад, комусь важливо прищепити дитині любов до читання або іноземних мов, інші хочуть підготувати її до вступу до школи з лінгвістичним напрямом, треті готуються до переїзду в іншу країну і хочуть полегшити дочці чи синові адаптацію і т.д.;
 • фінансові можливості – безумовно, хороші книжки не можуть коштувати копійки, але якщо правильно обрати інтернет-магазин, то витрати не видадуться захмарними.

Основні вимоги до дитячої друкованої продукції іноземною мовою


  Варто розуміти, що книжка для вивчення англійської дітям потрібна не просто для вивчення нових літер та слів, а для цілісного сприйняття іноземної культури.


  Саме тому розповсюджені в минулому варіації з великою кількістю тексту і майже повною відсутністю картинок для успішного навчання однозначно не підходять. В ідеалі дитяча література повинна:

  • мати якомога більше ілюстрацій, адже малюки більшу частину інформації сприймають візуально – дивлячись на зображення, їм значно простіше сформулювати в голові зв’язок між словом англійською і конкретним предметом або явищем;

  Kuhnia

  • не містити надто складних і незрозумілих слів – починати необхідно з найпростішого, поступово ускладнюючи матеріал;
  • бути барвистою, щоб утримувати увагу під час занять;
  • мати логічну структуру викладу матеріалу;
  • забезпечувати покращення знань і навичок читання;
  • розвивати когнітивні здібності і мотивувати займатись далі;
  • розкривати якусь одну (максимум 2) теми, щоб в голові у дитини все не перемішалося;
  • бути безпечною для малюка, не заподіяти шкоди його  здоров’ю.

  Всі перераховані особливості притаманні нашим виданням, що представлені в каталозі нашого інтернет-магазину, вам лише варто ознайомитись з варіантами і обрати найбільш підходящий.

  Приклади книжок, що заслуговують уваги батьків

  Серед великої кількості навчальних матеріалів є серії, що заслуговують  схвалення одночасно критиків і батьків, і саме на них варто звернути пильну увагу тим, хто збирається навчати дитину англійській мові.

  1. MY FIRST ENGLISH WORDS – серія, призначена для вивчення основ англійської мови в ігровій формі. Творці постарались інтегрувати в книжки максимум інтерактивних елементів у вигляді віконець з прихованими предметами, а також потурбувались про виразні ілюстрації. Є можливість замовити книжки на різні тематики, наприклад, про життя на фермі, про тварин, про облаштування дому, транспорт і покупки. Особливо рекомендуємо видання про дитячий садок, яке не тільки допоможе краще вивчити англійську, але й підготує до вступу в дошкільний заклад. 
   Angliiska1
  2. Перша англійська з Nick and Lilly – прекрасна серія книжок, що допомагає маленьким дівчаткам та хлопчикам зануритись в іноземну мову разом з допитливими Ніком і Ліллі. Видання у м’якій палтурці наповнені різноманітними картинками з повсякденного життя, що дозволяє малюкам з’ясувати, як називаються предмети у ванній, на кухні, у парку, у супермаркеті та ін. 

  Nik-i-Lilli

  Декілька корисних порад щодо вибору книжок англійською

  Обираючи книжки англійською для маленьких дітей, турботливим мамам і татам варто прислухатись до таких порад:

  • не купуйте велику кількість літератури одразу, особливо на самому початку навчання – 1-2 книжок буде достатньо, щоб оцінити уподобання дитини, її темп та інтерес до навчання. В подальшому можна буде розширити бібліотеку, замовивши на сайті підходящу літературу;
  • залучайте дитину до процесу пошуку – звісно, користь від книжки вона не зможе оцінити, проте якісь малюнки їй безсумнівно сподобаються більше;


   Важливо! Купуйте тільки спеціалізовану навчальну літературу, якщо хочете, щоб малюк навчився читати і вимовляти англійські літери та слова правильно.


   • переконайтесь, що книжка відповідає віку малюка;
   • робіть покупки в онлайн режимі, щоб зекономити власний час і кошти, тим більше, що на нашому сайті регулярно поповнюється каталог дитячої літератури англійською мовою!

   Нарешті, не варто з самого початку завантажувати дочку або сина багатогодинними заняттями – через це в дитини може зникнути інтерес до вивчення іноземних мов і до читання загалом. Читати потрібно в задоволення, але регулярно і разом, пояснюючи дитині все, що вона не розуміє або хоче дізнатись більш детально, - тоді результат не змусить себе чекати і англійська малюкові буде даватись дуже легко!

   Товар додано до списку