LOGICO PRIMO


Logico Primo» для дошкільнят – універсальний інструмент навчання

Віддаючи дитину до дитячого садочка, батьки хочуть, щоб вона швидше соціалізувалася і отримала ті знання і вміння, які необхідні для розвитку гармонійної особистості та надалі вступу до першого класу. «Logico Primo» для дошкільнят дозволяє організувати результативне і захоплююче навчання, в рамках якого діти поступово будуть пізнавати світ і у форматі гри, взаємодіяти один з одним. Видавництво «Методика» пропонує кращі умови для замовників, будучи безпосереднім розробником і виробником, тому вам залишається тільки вивчити асортимент і оформити купівлю онлайн або за телефоном.

Різноманітність тематики

Дітям з 3-х до 5-ти років цікаво абсолютно все, і завданням батьків і вихователів є створення умов, за яких вони зможуть отримати всебічну  дошкільну освіту, пізнаючи світ і відпрацьовуючи основні навички. За допомогою  «Логіко Прімо» є можливість навчитися самоконтролю, логічному мисленню, сприйняттю навколишнього світу, основам математики і мовленнєвого спілкування. Причому все це відбувається в ігровій формі –  потрібно просто брати картки із завданнями, вставляти їх у дошку-планшет і виконувати ці завдання, а потім робити перевірку, перевертаючи картку іншою стороною. Залежно від віку малюка і плану занять у каталозі можна вибрати набори для дошкільнят, присвячені:

 • звукам і мелодіям;
 • формам, фігурам і відтінкам;
 • картинкам, текстурам і візерункам;
 • спостереженням та аналізу;
 • тваринам і природним явищам;
 • розв'язуванню логічних і математичних задачок;
 • розпізнаванню об'єктів і вивченню назв;
 • особливостям різних пір року;
 • видам транспорту та поїздкам на ньому.

Планшет зазвичай купують  лише один раз, а набори навчальних карток можна замовляти в міру необхідності (після проходження тієї чи іншої теми) або на весь навчальний рік.

Чому варто вибрати «Логіко Прімо»?

Підбираючи навчальні матеріали у процесі організації підготовчих курсів для дітей або занять у дитячому садку, дуже важливо бути на сто відсотків упевненими в їхній відповідності високим стандартам сучасного навчання. Набір карток «Logico Primo» виправдовує найвищі очікування завдяки таким особливостям:

 1. Незвичайна форма навчання, за якої малюкові цікаво розвиватися і покращувати свої навички.
 2. Універсальність – підходить усім дітям із 3 років (деякі різновиди розраховані на дітей, які старші 5 років).
 3. Безліч тематик і можливість багаторазового використання – всі  планшети і картки виконано з якісних матеріалів, тому після навчання однієї групи малюків їх можна передати наступній.
 4. Ефективність – за допомогою її вдається розвинути мовленнєві, математичні навички у дітей з різним типом особистості. Інтровертам вони допомагають навчитися працювати в парі, а екстравертам – поліпшити свій самоконтроль.
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше