Підручники з французької мови для середньої школи


Французька мова здавна була однією з найкрасивіших і мелодійних. Кожен, хто починав вчити французьку, вважався людиною освіченою і культурною. Зараз вона визнанана однією з трьох основних, що використовуються на міжнародних переговорах світового значення.

Не так давно в школах почали вивчати французьку мову як другу іноземну. Тому гостро постало питання про те, де купити якісні і грамотно складені книги.

В інтернет-магазині видавництва «Методика» Ви знайдете тільки кращі підручники французької мови за оптимальними цінами. Всі матеріали, які ми використовуємо, офіційно затверджені Міністерством освіти і науки України.

Особливості наших навчальних матеріалів

Завдяки постійному тісному співробітництву з видавництвами Європи, ми складаємо підручники так, щоб вивчення нового предмета стало не тільки корисним, але ще і захоплюючим. Вони підходять не тільки для освоєння мови учнями, а й для тих, хто відвідує курси французької для початківців. Посібники розділені на теми, кожна з яких займає певну кількість уроків. Завдяки такому змістом, вчителю буде нескладно побудувати свій календарно-тематичний план. До того ж, всі вправи йдуть концентрично, від складного до легкого, від підвідних до закріплюють, що дозволяє швидко скомпонувати урок без зайвої витрати часу.

Всі підручники французької мови розроблялися відповідно до визначеної вікової категорії, спираючись на багаж знань, який вони повинні були отримати згідно з державними програмним вимогам. Книги можна купити як оптом, так і в роздріб. В повний комплекс матеріалів входять:

 1. Підручник (відповідно до обраного класу).
 2. Робочий зошит, в якій містяться всі письмові та практичні вправи.
 3. Тести для контролю знань.
 4. Граматичне посібник, який буде служити швидкої підказкою під час вивчення мови.
 5. Аудіо та відеоматеріали, які полегшать читання і тренування вимови.

Переваги наших методик

Купуючи наш підручник французької мови, ви не просто забезпечуєте дитину надійним і якісним багажем знань, але ще і полегшуєте йому процес навчання, робите його більш захоплюючим і цікавим. До того ж, ми йдемо в ногу з часом, тому на допомогу дітям прийдуть не тільки CD і DVD, що йдуть в комплекті, але і наше додаток. У ньому навіть у дорослого є можливою освоїти французький для початківців, виконуючи різні вправи і слухаючи курс в будь-якому зручному місці.

Наші методики дозволяють:

 •  Легко і просто вчити французьку мову.
 •  Не використовуйте посібники як для повноцінного вивчення в класі, так і для самостійного опрацювання.
 •  Виробити правильне і чітке вимова, наслідуючи носіїв мови, записи яких входять в комплект.
 •  Урізноманітнити нудний процес навчання.
 •  Розвивати лексичні та граматичні навички на рівні французького для початківців.
 •  Швидко освоїти складні граматичні поняття.

Навіть після того, як дитина завершить курс навчання, посібник стане для нього відмінною підказкою для більш глибоко вивчення або складання іспиту. Тому встигніть купити підручник французької мови за найнижчими цінами, поки вони ще є в наявності!

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше