Польська

Топ 1000 слов. Польский
Available
Польська

Топ 1000 слов. Польский

06623276
70,00 грн
Удобный карманный формат. 1000 слов с предложениями примерами для повседневной жизни и заграничных путешествий.
Топ 1000 слів. Польська
Available
Польська

Топ 1000 слів. Польська

06623283
70,00 грн
Зручний кишеньковий формат для повсякдення та закордонних мандрівок. 1000 слів із реченнями-прикладами з повсякденного життя.
Самоучитель польского языка. Практический курс + 4CD
Available
Систематическое и основательное изучение польского языка. Подробное и доступное объяснение грамматики. Близкие к повседневным ситуациям диалоги и тексты. Все пояснения на русском языке. Промежуточный тестовый контроль знаний. Позволяет достичь уровня В1 европейского языкового сертификата. В конце учебника перевод всех диалогов. Ключи к упражнениям, тестам...
Самовчитель польської мови. Практичний курс + 4CD
Available
Сучасні інтенсивні практичні курси з польської мови. Детальне і доступне пояснення граматики, характерні для повсякденного життя діалоги та тексти Рубіжний тестовий контроль знань. У кінці підручника переклад усіх діалогів, ключі до вправ, тестів та аудіокурсу, а також таблиця дієслів, пояснення граматичних термінів, правопис слів, транскрипція і словник...
Razem nowy A1-A2. Підручник
Available
Польська

Razem nowy A1-A2. Підручник

06462544
240,00 грн
Повністю редаговане видання, що містить навчальні матеріали відібрані відповідно до вимог європейских норм.
Razem nowy A1-A2. Робочий зошит
Available
160,00 грн
Повністю редаговане видання, що містить навчальні матеріали відібрані відповідно до вимог європейских норм.

Самовчитель польської мови

Все більш актуальним для українців стає питання вивчення польської мови. Адже для успішного проживання, навчання або роботи за кордоном важливо знати державну мову тієї країни, в яку ви їдете. Але не завжди люди можуть виділити кошти і час на навчання у кваліфікованого педагога. Тому найбільш зручним, ефективним, а також актуальним варіантом стає самостійне вивчення іноземної мови. Для того, щоб почати самостійне вивчення, досить придбати якісний підручник для початківців і грамотно розподілити свій час.

Аудіо уроки польскої. Переваги самонавчання іноземним мовам

Кращий спосіб в чомусь розібратися - це самостійно вивчити це питання. Це стосується також і мов. Якщо у вас в руках буде якісний паперовий самовчитель, допомога репетитора може взагалі не знадобитися. До того ж, використовуючи лише книги, ви отримаєте ряд переваг, а саме:

 • Ви можете самі підібрати програму і методику, які будуть відповідати вашим потребам, а не слідувати плану, що склав викладач.
 • Вибирайте комфортне для вас місце, де ніхто не буде вас відволікати. Можна сісти за письмовий стіл або зручно влаштуватися в кріслі вдома; можна читати, перебуваючи в дорозі або під час обідньої перерви на роботі.
 • Надаючи перевагу самонавчанню, ви значно економите Ваші кошти, адже не доведеться оплачувати кожне заняття. Потрібно лише один раз купити якісну книгу, яка стане основою для подальшого вивчення.
 • Самонавчання може принести багато задоволення, якщо його правильно організувати. Знаходьте інтернет друзів, завантажуйте корисні додатки і дивіться серіали. Урізноманітніть вправи так, щоб вам не було нудно.
 • Перебуваючи в авто, по дорозі на роботу, ви можете використовувати спеціальні аудіокниги, таким чином, розвиваючи навички слухання і отримуючи корисну інформацію.
 • Ви можете скласти методику і програму конкретно під свої потреби, не перевантажуючись непотрібними правилами і мовними конструкціями. Якщо вам потрібно здавати іспит, краще заглибитись в граматику, а якщо бажаєте спілкуватися без розмовника, то підійдуть стандартні практичні курси.
 • Вивчити самостійно набагато корисніше, адже ви купуєте навички аналізу інформації іноземною мовою.

Ви можете підбирати методи, які будуть всеціло направлені на практику для того, щоб максимально швидко развинути свої мовні здібності.

Польский самовчитель. Книга чи аудіоуроки - що обрати, що купити?

Якщо ви починаєте вивчення мови з нуля, то варто орієнтуватися на те, яким чином ви сприймаєте інформацію. Якщо візуально, то варто задуматися над придбанням якісного посібника в картинках, таблицях і схемах, якщо на слух, то краще підібрати якісні аудіо матеріали, з хорошими поясненнями і записами від носіїв мови. У нашому онлайн магазині ви зможете знайти як хороші підручники, так і повноцінні аудіокниги з освітніми матеріалами.

Скільки коштує визвчення польської мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Вартість того чи іншого курсу безпосередньо залежить від того, що конкретно ви хочете від нього отримати. Прості практичні курси для поверхневого ознайомлення з мовою можна купити за відносно недорогу ціну (від 70 грн), а ось повноцінні самовчителі обійдуться дорожче (від 240 грн). Скільки коштує конкретний курс, ви можете дізнатися, відвідавши наш офіційний сайт.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо ви задумалися, де замовити недорогі, але якісні посібники, рекомендуємо вам відвідати офіційний сайт видавництва Metodika. Наш інтернет-магазин надає широкий асортимент самовчителів з найпоширеніших і актуальних мов світу. До того ж тільки ми надаємо ряд переваг, які годі й шукати в інших магазинах. Ось деякі з них:

 • Продаж товарів здійснюється напряму від видавництва. Тому ціни на наші підручники значно нижчі, а якість при цьому вища.
 • При покупці будь якого посібника ви можете бути впевнені в його ефективності. Кожна книга складається досвідченою командою педагогів.
 • Інформація в самовчителях завжди актуальна. В нових посібниках 2019 року вже не містяться застарілі слова, звороти чи правила. Ми турбуємось про те, щоб ви отримували лише корисні та свіжі зання.
 • Всі аудіозаписи, що додаються до курсів, виконані на замовлення і містять записи від носіїв мови. Це дозволяє вам адаптуватися до їх вимови і тренуватися.
 • Міцні палітурки не дозволяють книжкам швидко прийти в непридатність.

Ознайомившись з усіма цими пунктами, тепер ви знаєте, де купити самовчитель польської мови. А прочитавши відгуки, ви маєте можливість особисто переконатися в правдивості наших слів. Замовлення доставляються по всій території України, включаючи такі міста як: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця тощо.

Товар додано до списку