Самовчителі італійської мови, методички та аудіо курси


Книги для вивчення італійської мови самостійно

Дедалі більше зростає тенденція бути поліглотом (людиною, яка знає більше трьох мов). Такі люди частіше отримують престижні робочі місця, а також вважаються функціональнішими співробітниками. Окрім того, в них нема ніяких проблем з тим, щоб просто зібрати речі і почати життя в нових країнах. Тому в 2019 році італійська стала на один рівень з найбільш поширеними мовами світу. Та оскільки вона тільки набуває високого світового значення, знайти мовну школу або хоча б репетитора, буває доволі тяжко, особливо в маленьких містах. Курсів, які можна було б відвідувати, не так багато, і коштують вони немалих грошей. Тому багато хто вдається до самостійного вивчення з нуля. Для цього видавництво Metodika розробило спеціальні підручники, завдяки яким за відносно невелику ціну на вчитель італійської мови ви отримаєте якісну базу знань.

Аудіо уроки італійської. Переваги самостійного навчання італійської мови

Якщо ви все ще сумніваєтесь в тому, як краще: вивчати самому або з кваліфікованим педагогом, то вам варто знати, що в самостійному навчанні є багато прихованих переваг:

 • Ваші витрати закінчуються одразу після придбання книги за недорогою ціною, адже до неї додаються всі необхідні матеріали. До того ж, вона не буде вимагати грошей за кожен урок.
 • Ви самі складаєте розклад. Це найкращий спосіб зекономити час, оскільки ви можете відводити короткі проміжки, під час яких можна переглядати правила, виконувати вправи або ж грунтовно сісти за заняття хоч посеред ночі.
 • Ви особисто складаєте свою програму і методику, за якими будете працювати. Як доповнення до посібників можете використовувати різноманітні безкоштовні додатки, дивитись фільми і серіали в оригіналі або займатись перекладами коротких текстів. Максимально урізноманітніть спектр вправ, і тоді навчання буде тільки в задоволення.
 • Науковці давно довели, що вивчити самостійно навіть дуже складний матеріал буває набагато результативніше. Оскільки вам постійно доводиться пропускати через себе інформацію, а також «контактувати» з італійською мовою, що прискорює процес запам'ятовування і розуміння правил.
 • Коли ви навчаєтесь спілкуватись, можна підключити до цього процесу соціальні мережі. Просто знайдіть собі віртуального друга. Спочатку можна користуватись розмовником, але вже через якийсь час ви почнете розуміти більшість загальних фраз, а також самостійно використовувати їх без особливих зусиль.
 • Ви самі обираєте місце навчання. Ви можете робити це вдома, на роботі, в авто, в кафе і т.д. Просто знайдіть найбільш комфортну для вас атмосферу і дійте.
 • Аудіодиски, що додаються до підручників, легко використовувати, коли ви знаходитесь в дорозі. Це зробить нудну поїздку більш веселим і головне, корисним процесом.
 • Підбирайте для себе методи, які будуть розвивати вас в необхідному напрямку. Якщо у вас проблеми з письмом, намагайтесь частіше писати. В цьому випадку особливо корисно буде знайти інтернет друга.

Самовчитель італійської мови. Книга або аудіоуроки - що обрати, що придбати?

Вибір посібників для навчання здебільшого залежить від того, яких результатів ви очікуєте від курсу. Для початківців краще буде комбінувати ці дві складові. Це допоможе вам гармонічно розвиватись у всіх мовних напрямках. В нашому онлайн магазині представлений широкий асортимент товарів. Ви зможете знайти як повноцінні посібники з аудіо, так і книжки, які лише поверхнісно навчають мові для створення основи подальшого навчання.

Вивчення італійської мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Скільки коштує той чи інший курс, залежить від того, які додаткові матеріали в нього входять і на що він направлений. Вартість повноцінних граматичних посібників може значно перевищувати ціну практичних курсів.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо у вас виникло питання: «Де замовити або де придбати якісні навчальні посібники недорого?», Вам варто зазирнути на офіційний сайт нашого видавництва! Здійснюючи покупку саме у нас, ви отримуєте ряд переваг, які не надасть вам жоден сайт. Ось деякі з них:

 • Всі аудіодоріжки, які додаються до навчальних матеріалів, виготовлені спеціально на замовлення і містять записи носіїв мови, щоб ви могли оразу тренуватися правильно розмовляти.
 • Продаж книжок напряму від видавництва. Вам не потрібно буде переплачувати націнку магазину, котра може значно перевищувати вартість, яку пропонуємо ми.
 • Всі сторінки надійно скріплені палітуркою, тому навіть при частому використанні книжка не розвалиться.
 • Щоб переконатись в якості, ви можете прочитати відгуки, які не піддаються редакції з боку адміністраторів.
 • Всі товари завжди є в наявності, оскільки ми не залежимо від сторонніх постачальників.

Тому, якщо у ваших рідних або друзів виникає питання: «Де купити італійський самовчитель для початківців?», Ви можете сміливо рекомендувати інтернет-магазин і видавництво Metodika.ua! Доставка замовлень по всій Україні, в тому числі в міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львiв, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця і т.д.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше