Самовчителі італійської мови, методички та аудіо курси

Самоучитель итальянского языка
Available
199,00 грн
Учащимся предлагается наиболее полный самоучитель итальянского языка,сочетающий в себе такие уникальные качества-подробное и последовательное изложение учебного материала,позволяющее в совершенстве освоить итальянский язык-тщательно подобранные упражнения а также систематизация излагаемого материала помогает учащимся закрепить усвоенный грамматический...
Итальянский за 30 дней. Книга + аудио-CD
Available
169,00 грн
Этот занимательный курс итальянского языка не требует предварительных знаний. По нему можно заниматься всем желающим в любом возрасте дома или на курсах. Он идеален для тех, кто хочет освежить свои знания по итальянскому языку.
Італійська за 30 днів. Книга + аудіо-CD
Available
169,00 грн
Цей цікавий курс італійської мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з італійської мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках італійську мову, якою розмовляють у Римі і Мілані,...
Итальянский за рулем + 4 CD
Available
Італійська

Итальянский за рулем + 4 CD

03621814
199,00 грн
Идеальный аудиокурс для самостоятельного изучения итальянского языка. За рулем автомобиля, на работе, в поездке или дома вы сможете быстро и эффективно углубить или возобновить свои знания. Шесть уроков с увлекательными диалогами, лексический интенсив и разноплановые упражнения помогут без особых усилий запомнить самые употребляемые слова и...
Італійська з кермом + 4 CD
Available
Італійська

Італійська з кермом + 4 CD

03621845
199,00 грн
Ідеальний аудіокурс для самостійного вивчення італійської мови. За кермом автомобіля, на роботі або на дозвіллі Ви зможете швидко й ефективно поглибити або відновити та поглибити свої знання. Шість уроків із захопливими діалогами, лексичний інтенсив і різноманітні вправи допоможуть без особливих зусиль запам`ятати найуживаніші слова та вислови. У...
Итальянская грамматика быстро и легко
Available
Итальянская грамматика с упражнениями и ключами. Содержит юмористические иллюстрации. Живые примеры из повседневной жизни. Все слова и фразы с переводом. Материал наглядно структурирован благодаря легко понятным символам.
Італійська граматика швидко та легко
Available
99,00 грн
Серія граматик із вправами та ключами - містять гумористичні ілюстрації живі приклади із повсякдення усі слова та фрази з перекладом матеріал наочно структуровано завдяки легко зрозумілим символам.
Самоучитель итальянского языка. Практический курс + 4 CD
Available
Систематическое и основательное изучение итальянского языка. Подробное и доступное объяснение грамматики. Близкие к повседневным ситуациям диалоги и тексты. Все пояснения на русском языке. Промежуточный тестовый контроль знаний. Позволяет достичь уровня В1 европейского языкового сертификата. В конце учебника перевод всех диалогов. Ключи к упражнениям,...
Самовчитель італійської мови. Практичний курс + 4 CD
Available
Сучасні інтенсивні практичні курси з італійської мови. Детальне і доступне пояснення граматики, характерні для повсякденного життя діалоги та тексти Рубіжний тестовий контроль знань. У кінці підручника переклад усіх діалогів, ключі до вправ, тестів та аудіокурсу, а також таблиця дієслів, пояснення граматичних термінів, правопис слів, транскрипція і...
Итальянский язык 20 минут каждый день. Книга + аудио-СD
Available
Самоучитель для начинающих, составленный по новому принципу систематического усвоения небольших порций знаний. Быстро и эффективно учит основным принципам английского языка и помогает добротно закрепить приобретенные умения.
Італійська мова 20 хвилин щодня. Книга + аудіо-СD
Available
Самовчитель для початківців, побудований за новим принципом систематичного опанування невеличких порцій знань. Швидко й ефективно навчає основам мови та допомагає добре закріпити набуті вміння.

Самовчитель італійської мови

Дедалі більше зростає тенденція бути поліглотом (людиною, яка знає більше трьох мов). Такі люди частіше отримують престижні робочі місця, а також вважаються функціональнішими співробітниками. Окрім того, в них нема ніяких проблем з тим, щоб просто зібрати речі і почати життя в нових країнах. Тому в 2019 році італійська стала на один рівень з найбільш поширеними мовами світу. Та оскільки вона тільки набуває високого світового значення, знайти мовну школу або хоча б репетитора, буває доволі тяжко, особливо в маленьких містах. Курсів, які можна було б відвідувати, не так багато, і коштують вони немалих грошей. Тому багато хто вдається до самостійного вивчення з нуля. Для цього видавництво Metodika розробило спеціальні підручники, завдяки яким за відносно невелику ціну ви отримаєте якісну базу знань.

Аудіо уроки італійської. Переваги самонавчання іноземним мовам

Якщо ви все ще сумніваєтесь в тому, як краще: вивчати самому або з кваліфікованим педагогом, то вам варто знати, що в самостійному навчанні є багато прихованих переваг:

● Ваші витрати закінчуються одразу після придбання книги за недорогою ціною, адже до неї додаються всі необхідні матеріали. До того ж, вона не буде вимагати грошей за кожен урок.

● Ви самі складаєте розклад. Це найкращий спосіб зекономити час, оскільки ви можете відводити короткі проміжки, під час яких можна переглядати правила, виконувати вправи або ж грунтовно сісти за заняття хоч посеред ночі.

● Ви особисто складаєте свою програму і методику, за якими будете працювати. Як доповнення до посібників можете використовувати різноманітні безкоштовні додатки, дивитись фільми і серіали в оригіналі або займатись перекладами коротких текстів. Максимально урізноманітніть спектр вправ, і тоді навчання буде тільки в задоволення.

● Науковці давно довели, що вивчити самостійно навіть дуже складний матеріал буває набагато результативніше. Оскільки вам постійно доводиться пропускати через себе інформацію, а також «контактувати» з італійською мовою, що прискорює процес запам'ятовування і розуміння правил.

● Коли ви навчаєтесь спілкуватись, можна підключити до цього процесу соціальні мережі. Просто знайдіть собі віртуального друга. Спочатку можна користуватись розмовником, але вже через якийсь час ви почнете розуміти більшість загальних фраз, а також самостійно використовувати їх без особливих зусиль.

● Ви самі обираєте місце навчання. Ви можете робити це вдома, на роботі, в авто, в кафе і т.д. Просто знайдіть найбільш комфортну для вас атмосферу і дійте.

● Аудіодиски, що додаються до підручників, легко використовувати, коли ви знаходитесь в дорозі. Це зробить нудну поїздку більш веселим і головне, корисним процесом.

● Підбирайте для себе методи, які будуть розвивати вас в необхідному напрямку. Якщо у вас проблеми з письмом, намагайтесь частіше писати. В цьому випадку особливо корисно буде знайти інтернет друга.

Італійський самовчитель. Книга або аудіоуроки - що обрати, що придбати?

Вибір посібників для навчання здебільшого залежить від того, яких результатів ви очікуєте від курсу. Для початківців краще буде комбінувати ці дві складові. Це допоможе вам гармонічно розвиватись у всіх мовних напрямках. В нашому онлайн магазині представлений широкий асортимент товарів. Ви зможете знайти як повноцінні посібники з аудіо, так і книжки, які лише поверхнісно навчають мові для створення основи подальшого навчання.

Вивчення італійської мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Скільки коштує той чи інший курс, залежить від того, які додаткові матеріали в нього входять і на що він направлений. Вартість повноцінних граматичних посібників може значно перевищувати ціну практичних курсів.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо у вас виникло питання: «Де замовити або де придбати якісні навчальні посібники недорого?», Вам варто зазирнути на офіційний сайт нашого видавництва! Здійснюючи покупку саме у нас, ви отримуєте ряд переваг, які не надасть вам жоден сайт. Ось деякі з них:

● Всі аудіодоріжки, які додаються до навчальних матеріалів, виготовлені спеціально на замовлення і містять записи носіїв мови, щоб ви могли оразу тренуватися правильно розмовляти.

● Продаж книжок напряму від видавництва. Вам не потрібно буде переплачувати націнку магазину, котра може значно перевищувати вартість, яку пропонуємо ми.

● Всі сторінки надійно скріплені палітуркою, тому навіть при частому використанні книжка не розвалиться.

● Щоб переконатись в якості, ви можете прочитати відгуки, які не піддаються редакції з боку адміністраторів.

● Всі товари завжди є в наявності, оскільки ми не залежимо від сторонніх постачальників. Тому, якщо у ваших рідних або друзів виникає питання: «Де купити самовчитель італійської мови?», Ви можете сміливо рекомендувати інтернет-магазин і видавництво Metodika.ua! Доставка замовлень по всій Україні, в тому числі в міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львiв, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця і т.д.

Товар додано до списку