Серія книг Das neue Deutschmobil

Das neue Deutschmobil 2. Зошит для вправ - комплекс вправ до підручника
Available
190,00 грн
Сучасний курс німецької мови для дітей та підлітків. У «Das neue Deutschmobil» застосовано нові методи за поступовим принципом – від простого до складного та запропоновано різні шляхи запам`ятовування і вивчення матеріалу. «Das neue Deutschmobil» складається з трьох частин по 14 уроків кожна.Курс дає змогу опанувати базовий рівень мови та підготуватися до...
Das neue Deutschmobil 2. Зошит для тестів - перевірка та закріплення матеріалу
Available
95,00 грн
Сучасний курс німецької мови для дітей та підлітків. У «Das neue Deutschmobil» застосовано нові методи за поступовим принципом – від простого до складного та запропоновано різні шляхи запам`ятовування і вивчення матеріалу.«Das neue Deutschmobil» складається з трьох частин по 14 уроків кожна. Курс дає змогу опанувати базовий рівень мови та підготуватися до...
Das neue Deutschmobil 2. Зошит-словник - лексика у контексті, 56 стор.
Available
95,00 грн
Сучасний курс німецької мови для дітей та підлітків. У «Das neue Deutschmobil» застосовано нові методи за поступовим принципом – від простого до складного та запропоновано різні шляхи запам`ятовування і вивчення матеріалу. «Das neue Deutschmobil» складається з трьох частин по 14 уроків кожна. Курс дає змогу опанувати базовий рівень мови та підготуватися...

Серія книг «Das neue Deutschmobil»

Кращий спосіб швидко вивчити німецьку мову – це почати навчання за якісними підручниками для школи. А допоможе вам із цим серія книг «Das neue Deutschmobil». Курс підготовлено для дітей молодшого шкільного віку і підлітків без попередніх знань із мови і він готує до здачі іспиту Zertifikat Deutsch für Jugendliche (B1). Серію книг розроблено за новітніми методиками з використанням концентричного методу (від простого до складного). До того ж, у підручниках і зошитах зібрано найбільш цікаві та сучасні вправи для захоплюючого навчання.

Книжкова серія «Das neue Deutschmobil». Переваги навчання за цими підручниками

Книжкова серія «Das neue Deutschmobil» має низку переваг:

 • Більш детальне і ретельне запам'ятовування матеріалу, оскільки вам постійно доводиться фільтрувати і обробляти отриману інформацію.
 • Розвиток у всіх мовних напрямках: читання, говоріння, письмо і прослуховування (аудіювання) (за допомогою аудіодоріжок).
 • З початком навчання за допомогою серії книг «Das neue Deutschmobil» вас чекають тільки веселі й захоплюючі уроки. У повному комплекті є все необхідне: від книги до зошита для тестів.
 • До деяких посібників йдуть аудіоуроки із записами від носіїв мови. Таким чином, вам вдасться відразу відпрацьовувати правильну і чітке вимову без акценту.
 • Інформація в книгах завжди оновлюється і залишається свіжою. Тому у виданні за 2019 р. ви не зустрінете застарілі мовні конструкції або неактуальні матеріали.

Купуючи книжкову серію, ви отримуєте повноцінний набір із 3-х частин, в який входить:

 • Робочий зошит Arbeitsbuch.
 • Книга для учителя Lehrerhandbuch.
 • Підручник + аудіокурс Lehrbuch + Audio.
 • Зошит-словник Wörterheft.
 • Тести Testheft.
 • Підручник A1 / А2 / В1 Кursbuch (в одній частині).

Книжкова серія "Das neue Deutschmobil". Купити в Києві і Україні

Придбати всі книги і зошити зазначеної серії за найнижчою вартістю ви можете в онлайн-магазині Metodika.ua. У нас представлено широкий асортимент підручників і посібників. «Das neue Deutschmobil», зокрема, рекомендовано Міністерством освіти і науки України до використання в навчальних закладах. Доставка товарів здійснюється по всій території країни, в тому числі по таких містах, як: Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця тощо.

Скільки коштує. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Вартість товару безпосередньо залежить від того, що конкретно ви від нього хочете. Зошит для вправ коштує від 180 грн, підручник із граматичним матеріалом і повноцінними уроками – від 250 грн. Додаткова допомога у вигляді методичних вказівок із ключами до тестів, текстами, додатковими вправами та іграми можна придбати від 87 грн.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо ви не знаєте, де купити підручник з серії «Das neue Deutschmobil», вам дійсно варто завітати до нас! Тут ви не тільки зможете придбати всі складові курсу вивчення німецької мови за невисокою ціною, але й отримати ще низку переваг, таких як:

 • Покупка без переплат. Ми – офіційний сайт видавництва, і тому всі матеріали і книги поставляємо самостійно, без посередників. Завдяки цьому вам не доведеться сплачувати додатково за послуги посередника.
 • Ви можете придбати тестову книгу або тестовий зошит окремо від усіх складових курсу. Якщо вам все сподобається, то у вас є можливість докуповувати інші комплектуючі окремо, у міру необхідності.
 • Якісні палітурки не дозволяють книзі розвалитися за жодних умов, крім навмисного виривання сторінок (але не допускаємо таких крамольних думок!).
 • Весь товар завжди наявний, адже, як зазначалося вище, продаж посібників здійснюється безпосередньо видавцем і не залежить від сторонніх поставок.

Якщо у вас виникнуть сумніви, ви самі можете прочитати відгуки покупців прямо під товаром, який бажаєте придбати. Сподіваємося, тепер ви знаєте, де недорого замовити без перебільшення прекрасну книжкову серію «Das neue Deutschmobil» і станете нашим покупцем!

Товар додано до списку