Серія книг Das neue Deutschmobil


Серія книг «Das neue Deutschmobil» для дітей і підлітків

Набути знання та навички спілкування німецькою мовою неможливо без використання якісної навчальної літератури. Серію "Das neue Deutschmobil" розроблено спеціально для школярів, які приступають до навчання з нуля. Оптимальний варіант – придбати весь комплект із трьох частин для вивчення іноземної мови, в який входить:

 1. підручник з німецької мови A1 / А2 / В1 Кursbuch;
 2. Lehrbuch + Audio (посібник + аудіо);
 3. Wörterheft (зошит зі словником);
 4. книга з тестами –Testheft – для перевірки лексики і граматики;
 5. Arbeitsbuch – робочий зошит, де учень буде виконувати завдання за темами;
 6. Lehrerhandbuch – книга для вчителя, по якій можна скласти план занять.

Навіть якщо в молодшій школі дитина не займалася німецькою мовою, проходження курсу по книгам серії дозволить успішно скласти іспит Zertifikat Deutsch für Jugendliche і отримати рівень знань В1. Зробити замовлення на нашому сайті можна в будь-який час із гарантією оперативної обробки заявки і доставки товару по Києву та по Україні.

Особливості серії "Das neue Deutschmobil"

Процес навчання повинен бути захоплюючим і послідовним – тільки тоді школяр буде із задоволенням засвоювати нові теми і просуватися до поставленої мети. При розробці підручників цієї серії було враховано вікові особливості дітей середніх класів, зокрема їхнє сприйняття інформації. Книги містять дидактичні матеріали, що дозволяють опрацьовувати лексику і граматику в ігровій формі, а також аудіоуроки, записані носіями мови. Все це  сукупно дозволяє:

 1. викликати і утримувати стійкий інтерес до навчального процесу;
 2. вивчити великий обсяг матеріалу, просуваючись від простого до складного;
 3. розвинути всі необхідні мовні навички, включаючи говоріння та аудіювання;
 4. виробити здатність до аналізу одержуваної інформації;
 5. навчитися швидко і правильно виконувати тестові завдання;
 6. розвинути довгострокову пам'ять.
   

Швидко і без переплат зробити замовлення на сайті Metodika.ua

Наш інтернет-магазин пропонує вигідні ціни на всі посібники із серії "Das neue Deutschmobil", причому ми гарантуємо, що всі зошити і підручники схвалено Міністерством освіти і науки України, що свідчить про їхню ефективність у навчанні дітей і підлітків. Як безпосередній видавець ми можемо забезпечити максимально швидке виконання замовлення на будь-яку кількість підручників – вам потрібно тільки зазначити товари, які вас зацікавили, помістити їх у корзину і надіслати запит. Всі книги представлено з детальними описами, характеристиками і відгуками, що дозволяє зробити правильний вибір.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше