Серія книг Passwort Deutsch


«Passwort Deutsch» – серія підручників німецької мови для дорослих

Обов'язковою умовою успішного навчання німецької мови є наявність хорошого підручника і супутніх матеріалів: дисків з аудіозаписами, тестів, робочого зошита і т. п. Серія «Passwort Deutsch» виправдає найвищі очікування учнів старше 16 років, надавши можливість вивчити лексику, граматику, а також навчитися читати, писати і говорити без помилок. Використовуючи посібники, розроблені спеціально для дорослих, вам вдасться скласти іспити Zertsfikat Deutsch, Start Deutsch 1 і 2 та отримати відповідний сертифікат. Книги підходять для учнів із будь-яким початковим рівнем і є ліцензованим виданням «Ernst Кlett Sprachen», оскільки розроблені з урахуванням Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Привабливі умови для покупців інтернет-магазину «Metodika»

Замовити все необхідне для ефективного, швидкого і цікавого вивчення німецької можна на нашому сайті. Ми працюємо без посередників, тому можемо забезпечити клієнтам цілу низку переваг:

  1. Можливість вигідно купити весь комплект для проходження навчального курсу: тестовий і робочий зошит, Kursbuch (основний підручник), аудіоматеріали, методичний посібник для вчителя, словник і т. п.
  2. Низькі ціни при купівлі будь-якої кількості книг і відсутність затримок при виконанні великих замовлень. Оплатити товар можна готівкою, банківським переказом, післяплатою або через систему LiqPay.
  3. Висока якість продукції: міцні обкладинки, яскраві картинки, розмір шрифту і виразність друку згідно видавничих стандартів для школярів (за медичними показниками), відсутність будь-яких дефектів, повна інформація про видання.
  4. Оперативна доставка по території України – ми гарантуємо відправку і поставку в зумовлені терміни з можливістю відстеження посилки.
  5. Повна і достовірна інформація про кожен товар. У каталозі ви знайдете опис, характеристики та відгуки, які допоможуть прийняти остаточне рішення. До речі, всі ціни актуальні, так що не доведеться витрачати на підручники більше, ніж розраховували.

Кому і чому варто купити книги серії «Passwort Deutsch»?

Задуматися про вивчення німецької мови саме за підручниками зазначеної серії є сенс, якщо:

  1. немає часу на повноцінне відвідування мовної школи;
  2. плануєте займатися з репетитором;
  3. хочете засвоїти письмову і усну німецьку мову самостійно;
  4. націлені тренувати навички за першої-ліпшої нагоди – підручники та аудіоматеріали дозволять проходити теми і тренувати вимову в будь-який час і без прив'язки до певного місця (можна займатися вдома, під час робочої перерви, у відрядженні, на дачі і т. п.).

Серія  рівною мірою підходить і початківцям, і тим, хто вчив Deutsch в середній школі, дозволяючи засвоїти або «освіжити» навички письма, читання, аудіювання та говоріння, а також більше дізнатися про культуру, традиції німецькомовних країн. До переваг варто віднести структурованість, плавний перехід від легких тем до складних, наявність словника і тестових завдань для перевірки знань, а також посібники для поглибленого навчання. Робіть замовлення на нашому сайті прямо зараз, щоб приступити до захоплюючого навчального процесу і в майбутньому легко скласти іспит.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше