Серія книг Wir neu


Серія навчальних книг «WIR Neu»

Закономірним підсумком вивчення дитиною німецької мови є здача іспитів Zertifikat Deutsch і Fit in Deutsch. Успішно виконати завдання дозволить підготовка за книгами серії «WIR Neu», де використано прогресивні навчальні методики і сучасну лексику. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні матеріали для проходження курсу:

 1. підручник і аудіоматеріали;
 2. Arbeitsbuch – робочий зошит у трьох частинах, причому в першій частині є словник;
 3. тестовий зошит;
 4. книгу для вчителя – Lehrerhandbuch, необхідну для планування уроків.
   

5 причин придбати серію «WIR Neu» для вивчення німецької

Є величезна кількість підручників, які призначено для вивчення німецької мови, але не всі з них відповідають високим запитам батьків і вчителів. Книги «WIR Neu» ідеально підходять для засвоєння школярами іноземної мови, оскільки:

 1. Містять безліч картинок, схем, діалогів і колірних виділень, що забезпечує легке запам'ятовування важливої ​​інформації і підтримує інтерес до навчального процесу.
 2. Сприяють розвитку говоріння, читання, письма та аудіювання. Збалансована програма дозволяє навчитися правильній вимові, сприйняттю мови на слух, а також засвоїти граматику на рівні, необхідному для складання іспитів на присвоєння рівнів A1, A2 і B1. Перевірити отримані знання допомагають спеціальні тести в кінці кожної теми.
 3. Йдуть у комплекті з аудіосупроводом. Слухаючи природне мовлення носіїв мови, дитина швидше починає правильно вимовляти окремі слова, будувати речення і розуміти німецьку мову, включно з окремими діалектизмами.
 4. Складено за принципом: від простого до складного. Учень у міру проходження чергової теми в книзі починає глибше розуміти особливості німецької, розширює лексичний запас і вчиться критично мислити.
 5. Підходять для самостійного і поглибленого вивчення. Якщо потрібно більш ретельне опрацювання певного мовного аспекту, то можна придбати додатковий посібник.

Мінімум зусиль, часу і грошей при замовленні книг на нашому сайті

Витрачати на посібники та робочі зошити захмарні суми грошей немає необхідності, якщо зробити покупку безпосередньо у видавництві. Ми тішимо покупців не тільки помірними цінами (від 275 гривень), а й швидким виконанням замовлень. Доставку здійснюють у будь-яке місто України, в тому числі ми готові організувати постачання великої партії навчальної літератури без затримок за термінами. Продукцію схвалено і рекомендовано Міністерством освіти, а висока якість обкладинки дозволяє використовувати посібники для кількох поколінь учнів. Вивчайте описи, відгуки і робіть замовлення онлайн в будь-який час!

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше