Серія книг WIR Neu

Wir neu A1 lehrbuch mit audio-CD
Available
Німецька

Wir neu A1 lehrbuch

02198566
250,00 грн
Grundkurs Deutsch für junge Lernende
Wir neu A1 Arbeitsbuch
Available
Німецька

Wir neu A1 Arbeitsbuch

02198573
180,00 грн
Grundkurs Deutsch für junge Lernende
Wir neu A2 lehrbuch mit audio-CD
Available
Німецька

Wir neu A2 lehrbuch

02198634
250,00 грн
Grundkurs Deutsch für junge Lernende
Wir neu B1 lehrbuch mit audio-CD
Available
Німецька

Wir neu B1 lehrbuch

02198702
250,00 грн
Grundkurs Deutsch für junge Lernende
Wir neu B1 Arbeitsbuch
Available
Німецька

Wir neu B1 Arbeitsbuch

02198719
180,00 грн
Grundkurs Deutsch für junge Lernende
Wir... live
Available
Німецька

Wir ... live

02621241
132,00 грн
DVD - навчальний фільм. Додатковий матеріал до підручників "Wir".Розвиток навичок мовлення від початкового рівня до можливості одержання сертифікату з німецької мови (Zertifikat Deutsch А1-В1). Може використовуватися окремо і в поєднанні з іншими підручниками. Знайомить із життям німецької родини та охолює всі найважливіші навчальні теми.

Серія книг «WIR Neu»

Для того щоб ретельно підготуватися до іспиту з німецької мови Fit in Deutsch (A1, A2) і Zertifikat Deutsch (B1), необхідно знати його на достатньому рівні. З цим вам допоможе серія книг «WIR Neu». У ній викладено всі необхідні граматичні, словникові та лексичні матеріали. Це ефективний шкільний посібник для дітей і підлітків, який готує до іспиту Fit in Deutsch (A1, A2) і Zertifikat Deutsch (B1).

Книжкова серія «WIR Neu». Переваги навчання за цими підручниками

Купуючи повноцінний комплект, ви можете бути впевнені, що оснащені міцною базою для детального вивчення іноземної мови. До того ж всі вправи розміщено за концентричним принципом, тобто: від легкого до складного. Перші завдання спрямовано на навчання та тренування, а наступні – на активне застосування вивчених правил і конструкцій у мовленні і текстах. Крім цього книжкова серія «WIR Neu» має такі переваги, як:

 • ● Присутність барвистих і виразних малюнків, а також ситуативних діалогів, спрямованих на постійну практику мовлення.
 • ● У кінці кожної теми присутні тести для перевірки отриманих знань.
 • ● Розвиток усіх мовних умінь: від письма до прослуховування.
 • ● Основні правила і положення виведено в схеми або виділено яскравими кольорами.
 • ● Матеріал подається поступово, вправи перед правилом спрямовано на те, щоб учень сам прийшов до певних висновків і формулювання теоретичного матеріалу. Таким чином, вивчити навіть важке правило можна набагато легше і швидше, це сприяє також розвитку критичного мислення.
 • ● Наявність додаткових посібників із більш глибоким вивченням певного аспекту мови.
 • ● До курсу йдуть аудіоуроки, де записано голоси носіїв мови для відпрацювання правильної і чіткої вимови, а також забезпечено розуміння основних моментів у діалектному мовленні Німеччини.

У серію книг «WIR» Neu з 3-х частин (А1, А2, В1) входить:

 • ● Lehrbuch + Audio 1–3 частина (підручник + аудіокурс).
 • ● Arbeitsbuch (робочий зошит).
 • ● Trainingsheft (зошит з тестами и аудіосупроводом)
 • ● Lehrerhandbuch (книга для вчителя з методичними рекомедаціями).

Книжкова серія «WIR Neu». Купити в Києві і Україні

Якщо ви не знаєте, де замовити це видання для початківців, рекомендуємо вам відвідати офіційний сайт і онлайн-магазин видавництва. Тут ви знайдете широкий асортимент підручників і посібників для вивчення найбільш поширених іноземних мов. Доставка замовлень у будь-яке місто країни, в тому числі: Харків, Одесу, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю та тощо.

Скільки коштує. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Вартість залежить від типу видання. Зошити для вправ стартують від 180 грн, підручник з аудіодоріжкою – від 250 грн, а методичне видання з іграми і завданнями – від 127 грн.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Кращий спосіб вчити мови – це використовувати якісні посібники. А найкращий спосіб недорого купувати навчальні матеріали – це замовляти їх безпосередньо у видавця. Ми є офіційними представниками видавництва «Metodika», тому всі книги відрізняються високою якістю, а також невисокою ціною. Крім цього ми пропонуємо нашим покупцям низку привабливих умов, таких як:

 • ● Здійснюючи покупку у нас, ви можете бути впевнені, що захищені від підробки.
 • ● Можливість придбати тестову книгу або тестовий зошит окремо, щоб ви могли попрацювати з ними, а потім вирішити, чи підходить вам цей курс чи ні.
 • ● Продаж здійснюємо без участі посередників, тому весь товар завжди є в наявності.
 • ● Ми завжди перевіряємо всі пізнавальні матеріали в книгах на актуальність. Саме тому готуємо перевидання щороку, а в підручниках за 2019 р. ви зустрінете тільки сучасну інформацію.
 • ● Всі книги шкільного каталога рекомендовані Міністерством освіти і науки України або схвалені відповідною комісією Науково-методичної ради з питань освіти МОН України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.
 • ● Вкрай якісна палітурка не дозволяє сторінкам випадати навіть через роки.

Сподіваємося, що тепер у вас не виникне сумнівів, де саме купувати навчальний посібник. І все ж – у разі будь-якого дефекту або інших проблем ви завжди можете залишити відгук під придбаним товаром і адміністрація з вами зв'яжеться в обов'язковому порядку, або відразу безпосередньо зателефонуйте, будь ласка, за номерами, вказаними на сайті.

Товар додано до списку