Підручники з англійської мови для середньої школи


Однією з найбільш використовуваних мов в світі вважається саме англійська. Вона займає друге місце за кількістю мовців людей, поступаючись першістю лише китайській мові.

Вивчення іноземних мов - дуже захоплюючий процес. Діти справляються з ним легко і швидко, адже дитячий мозок вбирає інформацію як губка з подвоєною швидкістю. Якісний підручник англійської мови - це вклад в майбутнє Вашої дитини. З правильно підібраними навчальними матеріалами він не тільки розширить коло знань, а й відкриє джерело цікавих завдань і захоплюючих розваг.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий асортимент мовних посібників - англійська для початківців, підручники для учнів початкової школи, середніх і старших класів. Всі матеріали нашого видавництва схвалені і рекомендовані Міністерством освіти і науки України. У нас можна купити книги з англійської мови європейського рівня за найвигіднішими цінами!

Особливості наших навчальних матеріалів

Великий досвід роботи і співпраця з кращими видавництвами Європи дає нам можливість випускати ліцензовані книги з англійської мови високої якості. Вони підійдуть для вивчення мови в школі, на спеціалізованих курсах англійської для початківців або для самостійної роботи вдома. Матеріали будуть також корисні і для вчителів при побудові планів уроків, оскільки розроблені з урахуванням шкільних програм молодших, середніх і старших класів.

Кожен підручник англійської мови враховує віковий параметр і розрахований на певний рівень знань учнів. Наші книги допоможуть в цікавій ігровій формі освоїти граматику і розширити словниковий запас. Кожна група матеріалів включає:

 1. Підручник для певного року навчання (1-5).
 2. Аудіо та відео матеріали, озвучені носіями мови, які допоможуть швидко запам'ятати і закріпити матеріал, а також допоможуть в постановці правильної вимови.
 3. Робочий зошит з цікавими практичними завданнями, який зробить навчання легким і веселим.
 4. Тести для перевірки засвоєного матеріалу і фіксації прогресу навчання.

Переваги наших методик

Великий вибір книг з англійської, який Ви знайдете у нас, допоможе закласти міцний фундамент знань. Він обов'язково стане в нагоді в майбутньому і дасть дитині значну перевагу.

Матеріали наших підручників англійської мови не дозволять учням занудьгувати, вони добре структуровані, і продумані до дрібниць. Додаток «Методика» робить процес навчання ще простішим і ефективнішим - Ви можете зберігати і прослуховувати аудіо та відео контент зі свого мобільного або стаціонарного пристрою, що дуже зручно.

Методики, які використовуються в навчальних матеріалах, дозволяють:

 • розвинути лексичні навички англійської для початківців або більш високого рівня;
 • легко освоїти граматику;
 • закласти і вдосконалити навички читання і письма;
 • виробити правильну вимову;
 • поліпшити слухове сприйняття мови;
 • розвинути логічне та творче мислення;
 • використовувати засвоєний матеріал на практиці;

Навіть після закінчення підручника, він залишиться хорошим додатковим підмогою, який допоможе освіжити знання і послужить відмінним довідковим ресурсом.

У нас можна купити підручники і всі додаткові матеріали до них як в роздріб, так і оптом за дуже привабливими цінами. Якщо Ви потребуєте більш докладної інформації про наші книжки, ми завжди раді відповісти на будь-які питання!

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше