Англійська

Joy of English 5. Підручник для 5-го класу ЗНЗ (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова)
Available
Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ МОНмолодьспорту України від 04.01.2013 р.№ 10) - Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню. - Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку. - Спрямовує на...
Joy of English 5. Робочий зошит для 5-го класу ЗНЗ +аудіо-СD (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова)
Available
Робочий зошит для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів- Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню.- Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку.- Спрямовує на розширення кругозору.- Заохочує до активного вивчення англійської мови.- Аудіоматеріали на СD-диску роблять навчання цікавим та...
Joy of English 5. Тести для 5-го класу ЗНЗ (1-й рік навчання, 2-га іноземна мова) +CD -ROM (аудіо+відео)
Available
Тести для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів- Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню.- Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку.- Спрямовує на розширення кругозору.- Заохочує до активного вивчення англійської мови.- Аудіоматеріали на СD-диску роблять навчання цікавим та ефективним.
Joy of English 6. Підручник для 6-го класу ЗНЗ (2-й рік навчання, 2-га іноземна мова) + аудіо-CD
Available
Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладівРекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 07.02.2014 р. № 123)- Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню.- Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку.- Спрямовує на розширення кругозору.- Заохочує до...
Joy of English 7. Підручник для 7-го класу ЗНЗ (3-й рік навчання, 2-га іноземна мова)
Available
Підручник для 7-го класу загальноосвітніх навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 20.07.2015 р. № 777) - Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню. - Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку. - Спрямовує на розширення кругозору. - Заохочує...
Joy of English 8. Підручник для 8-го класу ЗНЗ (4-й рік навчання, 2-га іноземна мова)
Available
Підручник для 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 10.05.2016 р. № 491) - Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню. - Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку. - Спрямовує на розширення кругозору. - Заохочує...
Joy of English 9. Підручник для 9-го класу ЗНЗ (5-й рік навчання, 2-га іноземна мова)
Available
Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 20.03.2017 р. № 417) - Сприяє успіху у вивченні англійської мови та її практичному використанню. - Розвиває граматичні та лексичні навички, творчість, мовну здогадку. - Спрямовує на розширення кругозору. - Заохочує...

Одним з найбільш використовуваних мов в світі вважається саме англійська. Він займає друге місце за кількістю мовців людей, поступаючись першістю лише китайської мови.

Вивчення іноземних мов - дуже захоплюючий процес. Діти справляються з ним легко і швидко, адже дитячий мозок вбирає інформацію як губка з подвоєною швидкістю. Якісний підручник англійської мови - це вклад в майбутнє вашої дитини. З правильно підібраними навчальними матеріалами він не тільки розширить коло знань, а й відкриє джерело цікавих завдань і захоплюючих розваг.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент мовних посібників - англійська для початківців, підручники для учнів початкової школи, середніх і старших класів. Всі матеріали нашого видавництва схвалені і рекомендовані Міністерством освіти і науки України. У нас можна купити книги з англійської мови європейського рівня за найвигіднішими цінами!

Особливості наших навчальних матеріалів

Великий досвід роботи і співпраця з кращими видавництвами Європи дає нам можливість випускати ліцензовані книги з англійської мови високої якості. Вони підійдуть для вивчення мови в школі, на спеціалізованих курсах англійської для початківців або для самостійної роботи вдома. Матеріали будуть також корисні і для вчителів при побудові планів уроків, так як розроблені з урахуванням шкільних програм молодших, середніх і старших класів.

Кожен підручник англійської мови враховує віковий параметр і розрахований на певний рівень знань учнів. Наші книги допоможуть в цікавій ігровій формі освоїти граматику і розширити словниковий запас. Кожна група матеріалів включає:

 1. Підручник для певного року навчання (1-5).
 2. Аудіо та відео матеріали, озвучені носіями мови, які допоможуть швидко запам'ятати і закріпити матеріал, а також допоможуть в постановці правильної вимови.
 3. Робочий зошит з цікавими практичними завданнями, яка зробить навчання легким і веселим.
 4. Тести для перевірки засвоєного матеріалу і фіксації прогресу навчання.

Переваги наших методик

Великий вибір книг з англійської, який ви знайдете у нас, допоможе закласти міцний фундамент знань. Він обов'язково стати в нагоді в майбутньому і дасть дитині значну перевагу.

Матеріали наших підручників англійської мови не дозволять учням занудьгувати, вони добре структуровані, і продумані до дрібниць. Додаток «Методика» робить процес навчання ще простіше і ефективніше - ви можете зберігати і прослуховувати аудіо та відео контент зі свого мобільного або стаціонарного пристрою, що дуже зручно.

Методики, які використовуються в навчальних матеріалах, дозволяють:

 • розвинути лексичні навички англійської для початківців або більш високого рівня;
 • легко освоїти граматику;
 • закласти і вдосконалити навички читання і письма;
 • виробити правильну вимову;
 • поліпшити слухове сприйняття мови;
 • розвинути логічне та творче мислення;
 • використовувати засвоєний матеріал на практиці;

Навіть після закінчення підручника, він залишиться хорошим додатковим підмогою, який допоможе освіжити знання і послужить відмінним довідковим ресурсом.

У нас можна купити підручники і всі додаткові матеріали до них як в роздріб, так і оптом за дуже привабливими цінами. Якщо ви потребуєте більш докладної інформації про наші книгах, ми завжди раді відповісти на будь-які питання!

Фильтри

Ціна

75,00 грн - 150,00 грн

Освітній Рівень

Товар додано до списку