Самовчителі турецької мови, методички та аудіо курси


Вивчення турецької мови самостійно

Все більшої популярності набуває вивчення турецької мови. І не дивно, адже часто в цій країні пропонують перспективні робочі місця, туди відправляють у відрядження, а для відпочинку вона вважається однією з найвигідніших та бюджетних. І для того, щоб в повній мірі насолодитись усіма принадами Туреччини, краще всього знати державну мову, враховуючи, що в вивченні він не такий вже і складний. В 2019 році з великою швидкістю набирає актуальності самостійне вивчення мов. Як не дивно, це недорого, ефективно, а також пізнавально.

Аудіо уроки турецкої. Переваги самонавчання іноземним мовам

Досліджуючи щось нове, в нас прокидається дитячий азарт пізнати незвідане, акуратно зондуючи грунт. Це стосується і вивчення мов. Спочатку вивчити самостійно турецьку з нуля здається важко і практично неможливо. Але якщо в ваших руках знаходиться хороший підручник, ви можете, не турбуватись про якість знань, які ви отримаєте. До того ж, в самостійному навчанні є безліч прихованих плюсів, які розкриваються лише поступово, наприклад:

 • Немає необхідності підлаштовуватися під темп викладання. Можете розтягнути одну тему на весь тиждень або швидко вивчити її протягом декількох годин, закріпивши її за допомогою вправ. Перебуваючи вдома, виконуйте все поступово і повільно для більш глибокого розуміння.
 • Програма і методика складається виключно під вас. Розподіляйте матеріал по імпровізованим «урокам», згідно з вашим розкладом і робочим графіком, щоб навчання не стало тягарем.
 • Вчитися можна весело! Підбирайте такі вправи, щоб вам не набридло. Спостерігайте за улюбленими героями серіалу на мові оригіналу, проходьте веселі п'ятихвилинки в додатках і переглядайте смішні картинки на турецькій, гортаючи стрічку соціальних мереж.
 • Включайте в свою програму інтернет-друзів. Спочатку можна активно використовувати розмовник, але потім ви й самі не помітите, як він буде відкладений убік.
 • Для того щоб взяти книгу в руки не потрібно знаходитися в певному місці. Ви можете читати її на роботі, в дорозі, в кафе або в кріслі. Місце вивчення обмежено тільки вашою фантазією.
 • Кращий спосіб ефективно вивчати будь-яку мову це самому скласти індивідуальний графік занять. Вивчайте тоді, коли вам буде зручно, і ви не будете відчувати себе втомленим, адже перебуваючи на самонавчанні не потрібно підлаштовуватися під репетитора.
 • Паперовий самовчитель турецької мови значно економить ваші гроші! Він не вимагає оплати за кожне заняття. Досить лише раз купити посібник за недорогою ціною і насолоджуватися процесом вивчення.
 • Якщо ви часто перебуваєте в авто, то для того, щоб дорога була не просто нудним подоланням дистанції, а корисним проведенням часу, краще обзавестися аудіокнигою, яка стане відмінним учителем і дозволить вам розвивати фонематичний слух.

Турецький самовчитель. Книга чи аудіоуроки - що обрати, що придбати?

Для початківців найбільш оптимальний варіант це компонування візуальних і аудіо матеріалів. Таким чином ви зможете розвиватися у всіх мовних напрямках, без складнощів перекладаючи написи, а також розуміючи мову носіїв. Але все ж варто більше схилятися до того методу сприйняття інформації, до якого ви схильні. Тільки таким чином ви досягнете максимальних результатів.

В нашому онлайн магазині ви зможете знайти всі типи самовчителів та вибрати для себе найбільш комфортний, а також переглянути усі інші товари, які є в наявності.

Скільки коштує вивчення турецької мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Перш ніж дивитися на вартість, ви повинні самі для себе вирішити, чого конкретно ви бажаєте отримати від курсу самонавчання. Лише поставивши конкретну мету, можна починати від чогось відштовхуватися. Прості допомоги для самостійного вивчення, які лише створюють основу для подальшої роботи, можуть стартувати від 70 грн. Інші ж книги, які глибоко розбирають питання граматики, побудови тексту і т.д., будуть коштувати значно вище.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Коли ви розібрались зі всіма аспектами, виникає закономірне питання: «Де придбати самовчитель турецької мови?» В такому разі ми раді представити вашій увазі офіційний сайт видавництва Metodika. Лише тут ви зможете здійснити покупку будь-якого підручника для самонавчання за самою низькою ціною, так як ми не залежимо від чужих поставок і продаж відбувається напряму від видавця, без посередника.

До того, ж лише у нас ви можете отримати ряд і інших переваг, а саме:

 • До деяких підручників в комплект йдуть унікальні аудіозаписи, виготовлені на замовлення спеціально для нас.
 • Ми представляємо широкий асортимент підручників по найбільш розповсюджених мовах світу, як для самостійного вивчення, так і для шкіл.
 • Якісна палітурка захищає книгу від випадіння сторінок.

Якщо ви все ще не впевнені, де замовити якісний самовчитель, ви можете прочитати відгуки наших покупців і особисто переконатися в якості нашого товару! Доставка товару по всій Україні, в тому числі в такі міста як: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця і т д.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше