Самовчителі французької мови, методички та аудіо курси


Книги для вивчення французької мови самостійно

У 2019 виділяють три найбільш поширених мови, які встигли закріпити за собою статус всесвітньої значимості: англійська, французька, німецька. Їх активно вивчають школярі в усіх країнах світу, з них складають іспити і часто показник обізнаності в них стає вирішальним фактором для отримання хорошого робочого місця. Саме тому багато людей, вже перебуваючи в свідомому віці, починають самостійне вивчення французької мови. Для того, щоб почати, достатньо придбати якісний підручник для початківців і проявити трохи завзятості.

Аудіо уроки французької. Переваги самонавчання іноземним мовам

Якщо ви вирішили вчити самі, то ви отримаєте ряд певних привілеїв, які не доступні тим, хто вирішив займатися на спеціалізованих курсах з викладачем. Для багатьох саме ці факти стають вирішальними при виборі методу навчання. Ось деякі з них:

 • Якщо у вас щільний робочий графік або просто мало вільного часу, ви можете скласти план «уроків», який буде вам комфортно дотримуватися. До того ж, не обов'язково відводити цілі години на заняття, можна обмежитися щоденними 20 хвилинами або короткими перервами з розмовником.
 • Кращий спосіб якісно засвоїти знання це самостійно скласти програму і методику для роботи, які будуть спрямовані на розвиток необхідних умінь, а також підтримання вашого інтересу до подальшого навчання.
 • Перебуваючи в авто або в дорозі, можна використовувати аудіокниги. Це дозволить вам корисно згаяти час, а також адаптувати свій слух до іноземної мови.
 • Ви вибираєте максимально комфортне для вас місце, яке сприяє швидкій концентрації на досліджуваному матеріалі. Можете робити це, перебуваючи вдома, в кафе або в автобусі.
 • При вивченні правил ви, так чи інакше починаєте фільтрувати інформацію. Це сприяє активному розвитку аналітичних здібностей. Після таких «тренувань», вам без складнощів вдасться переглядати статті на французькій мові без перекладача.
 • У вас є можливість максимально урізноманітнити спектр вправ. Вивчіть найбільш популярні сленгові вирази, заведіть іноземного друга, слухайте і переводьте пісні, дивіться серіали або підпишіться на групи зі смішними картинками на французькій. Таким чином, у вас буде щоденна практика і відпочинок після напруженого робочого дня.
 • Завжди можна заощадити, купивши недорогу книгу. Вам все одно не доведеться більше витрачатися на оплату репетитора або мовну школу. Купуйте тільки те, що вважаєте для вас вигідним рішенням.

Самовчитель французької для початківців. Книга чи аудіоуроки - що вибрати, що купити?

Для тих, хто почав вивчення з нуля, перед покупкою посібники варто звернути увагу на те, яким чином вам легше сприймати інформацію. І, виходячи з цього, вибирати метод. Візуалам (люди, яким легше сприймати інформацію візуально) рекомендується придбати хороший посібник, де всі правила будуть наочно зображені у формі таблиць схем або малюнків. Аудіалам (люди, що сприймають дані в основному на слух) варто звернути увагу на курси, які виготовлені у формі CD дисків, на яких зберігаються аудіо матеріали.

Скільки коштує вивчення французької мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Вартість безпосередньо залежить від того, що входить в комплект з посібником і наскільки він великий. Ціна коротких курсів, а також словників з найбільш вживаними словами стартує від 70 грн. У той час як повноцінні збори з граматики, які допоможуть на відмінно здати іспити, можуть коштувати від 155 грн.

Конкретну ціну, а також, які товари є в наявності, ви можете дізнатися, відвідавши наш онлайн магазин. Ми надаємо широкий асортимент посібників для самонавчання найбільш затребуваних мов світу.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайті для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо ви все ж наважилися придбати собі підручник, але ще не знаєте, де купити самовчитель з французької мови, рекомендуємо вам відвідати офіційний сайт видавництва Metodika. Тут ви знайдете все необхідне, щоб скласти повноцінні уроки французької мови без репетитора. До того ж, тільки ми надаємо ряд переваг, які недоступні в інших магазинах:

 • При покупці ви не переплачуєте, оскільки продаж здійснюється безпосередньо від видавництва, у нас немає необхідності накручувати подвійну ціну, яка може здатися занадто високою для пересічного українця.
 • Всі книги складаються командою кваліфікованих фахівців. Тому, купуючи посібник навіть за недорогою ціною, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте високоякісний самовчитель, який стане відмінною підмогою для подальшого вивчення.
 • Аудіодоріжками, які записані спеціально на замовлення, містять записи текстів і слів, що читаються носіями мови.
 • Якісна палітурка захищає книгу від випадання сторінок.

Сподіваємося, тепер у вас не стоїть питання про те, де замовити хороший самовчитель. Щоб переконатися в правдивості наших слів, ви можете прочитати відгуки, які залишають наші покупці! Доставка замовлень здійснюється поштовими службами по всій Україні, в тому числі по таких містах як: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше