Французька

Французский за 30 дней. Книга + аудио-CD
Available
169,00 грн
Этот занимательный курс французского языка не требует предварительных знаний. По нему можно заниматься всем желающим в любом возрасте дома или на курсах. Он идеален для тех, кто хочет освежить свои знания по французскому языку. На основе реальных ситуаций повседневной жизни и интересных мест их действия вы изучите в 30 уроках французский язык, на котором...
Французька за 30 днів. Книга + аудіо-CD
Available
169,00 грн
Цей цікавий курс французької мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з французької мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках французьку мову, якою розмовляють у Парижі та Бордо, і...
Самоучитель французского языка. Практический курс. Книга с 2-мя аудио-CD
Available
Данный курс предназначен, в первую очередь, для тех, кто хотел бы изучить французский язык самостоятельно. Он содержит подробные описания французской фонетики и орфографии, а также перечень грамматических терминов и их объяснение. Тексты уроков ставят практическую цель - обучить учащегося современному французскому языку.Учебник рекомендуется для учащихся...
Французский за рулем + 4 CD
Available
Французька

Французский за рулем + 4 CD

05621692
199,00 грн
Идеальный аудиокурс для самостоятельного изучения французского языка. За рулем автомобиля, на работе, в поездке или дома вы сможете быстро и эффективно углубить или возобновить свои знания. Шесть уроков с увлекательными диалогами, лексический нтенсив и разноплановые упражнения помогут без особых усилий запомнить самые употребляемые слова и выражения. В...
Французька за кермом + 4 CD
Available
Французька

Французька за кермом + 4 CD

05621722
199,00 грн
Ідеальний аудіокурс для самостійного вивчення французької мови. За кермом автомобіля, на роботі або на дозвіллі ви зможете швидко й ефективно поглибити або відновити та поглибити свої знання. Шість уроків із захопливими діалогами, лексичний інтенсив і різноманітні вправи допоможуть без особливих зусиль запам`ятати найуживаніші слова та вислови. У...
Топ 1000 слов. Французский
Out of stock
Французька

Топ 1000 слов. Французский

05623238
70,00 грн
Удобный карманный формат. 1000 слов с предложениями примерами для повседневной жизни и заграничных путешествий.
Топ 1000 слов. Французька
Available
Французька

Топ 1000 слов. Французька

05623245
70,00 грн
Зручний кишеньковий формат для повсякдення та закордонних мандрівок. 1000 слів із реченнями-прикладами з повсякденного життя.
Французская грамматика быстро и легко
Available
Французская грамматика с упражнениями и ключами. Содержит юмористические иллюстрации. Живые примеры из повседневной жизни.Все слова и фразы с переводом. Материал наглядно структурирован благодаря легко понятным символам.
Французька граматика швидко та легко
Available
99,00 грн
Серія граматик із вправами та ключами - містять гумористичні ілюстрації живі приклади із повсякдення усі слова та фрази з перекладом матеріал наочно структуровано завдяки легко зрозумілим символам.
Самоучитель французского языка. Практический курс + 4CD
Available
Систематическое и основательное изучение французского языка. Подробное и доступное объяснение грамматики. Близкие к повседневным ситуациям диалоги и тексты. Все пояснения на русском языке. Промежуточный тестовый контроль знаний. Позволяет достичь уровня В1 европейского языкового сертификата. В конце учебника перевод всех диалогов. Ключи к упражнениям,...
Самовчитель французької мови. Практичний курс + 4CD
Available
Сучасні інтенсивні практичні курси з французької мови. Детальне і доступне пояснення граматики, характерні для повсякденного життя діалоги та тексти. Рубіжний тестовий контроль знань. У кінці підручника переклад усіх діалогів, ключі до вправ, тестів та аудіокурсу, а також таблиця дієслів, пояснення граматичних термінів, правопис слів, транскрипція і...
Французский язык 20 минут каждый день. Книга + аудио-СD
Available
Самоучитель для начинающих, составленный по новому принципу систематического усвоения небольших порций знаний. Быстро и эффективно учит основным принципам английского языка и помогает добротно закрепить приобретенные умения.
Французька мова 20 хвилин щодня. Книга + аудіо-СD
Available
Самовчитель для початківців, побудований за новим принципом систематичного опанування невеличких порцій знань. Швидко й ефективно навчає основам мови та допомагає добре закріпити набуті вміння. ЕКСПРЕС-КУРС МІСТИТЬ - 32 розділи, поділені на 20-хвилинні уроки, що охоплюють лексику, практичні звороти, граматику, діалоги та вправи; додатково 8 розділів на...

Самовчитель французької мови

У 2019 виділяють три найбільш поширених мови, які встигли закріпити за собою статус всесвітньої значимості: англійська, французька, німецька. Їх активно вивчають школярі в усіх країнах світу, з них складають іспити і часто показник обізнаності в них стає вирішальним фактором для отримання хорошого робочого місця. Саме тому багато людей, вже перебуваючи в свідомому віці, починають самостійне вивчення французької мови. Для того, щоб почати, достатньо придбати якісний підручник для початківців і проявити трохи завзятості.

Аудіо уроки французької. Переваги самонавчання іноземним мовам

Якщо ви вирішили вчити самі, то ви отримаєте ряд певних привілеїв, які не доступні тим, хто вирішив займатися на спеціалізованих курсах з викладачем. Для багатьох саме ці факти стають вирішальними при виборі методу навчання. Ось деякі з них:

 • Якщо у вас щільний робочий графік або просто мало вільного часу, ви можете скласти план «уроків», який буде вам комфортно дотримуватися. До того ж, не обов'язково відводити цілі години на заняття, можна обмежитися щоденними 20 хвилинами або короткими перервами з розмовником.
 • Кращий спосіб якісно засвоїти знання це самостійно скласти програму і методику для роботи, які будуть спрямовані на розвиток необхідних умінь, а також підтримання вашого інтересу до подальшого навчання.
 • Перебуваючи в авто або в дорозі, можна використовувати аудіокниги. Це дозволить вам корисно згаяти час, а також адаптувати свій слух до іноземної мови.
 • Ви вибираєте максимально комфортне для вас місце, яке сприяє швидкій концентрації на досліджуваному матеріалі. Можете робити це, перебуваючи вдома, в кафе або в автобусі.
 • При вивченні правил ви, так чи інакше починаєте фільтрувати інформацію. Це сприяє активному розвитку аналітичних здібностей. Після таких «тренувань», вам без складнощів вдасться переглядати статті на французькій мові без перекладача.
 • У вас є можливість максимально урізноманітнити спектр вправ. Вивчіть найбільш популярні сленгові вирази, заведіть іноземного друга, слухайте і переводьте пісні, дивіться серіали або підпишіться на групи зі смішними картинками на французькій. Таким чином, у вас буде щоденна практика і відпочинок після напруженого робочого дня.
 • Завжди можна заощадити, купивши недорогу книгу. Вам все одно не доведеться більше витрачатися на оплату репетитора або мовну школу. Купуйте тільки те, що вважаєте для вас вигідним рішенням.

Французький самовчитель. Книга чи аудіоуроки - що вибрати, що купити?

Для тих, хто почав вивчення з нуля, перед покупкою посібники варто звернути увагу на те, яким чином вам легше сприймати інформацію. І, виходячи з цього, вибирати метод. Візуалам (люди, яким легше сприймати інформацію візуально) рекомендується придбати хороший посібник, де всі правила будуть наочно зображені у формі таблиць схем або малюнків. Аудіалам (люди, що сприймають дані в основному на слух) варто звернути увагу на курси, які виготовлені у формі CD дисків, на яких зберігаються аудіо матеріали.

Скільки коштує вивчення французької мови. Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Вартість безпосередньо залежить від того, що входить в комплект з посібником і наскільки він великий. Ціна коротких курсів, а також словників з найбільш вживаними словами стартує від 70 грн. У той час як повноцінні збори з граматики, які допоможуть на відмінно здати іспити, можуть коштувати від 155 грн.

Конкретну ціну, а також, які товари є в наявності, ви можете дізнатися, відвідавши наш онлайн магазин. Ми надаємо широкий асортимент посібників для самонавчання найбільш затребуваних мов світу.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайті для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо ви все ж наважилися придбати собі підручник, але ще не знаєте, де купити самовчитель з французької мови, рекомендуємо вам відвідати офіційний сайт видавництва Metodika. Тут ви знайдете все необхідне, щоб скласти повноцінні уроки французької мови без репетитора. До того ж, тільки ми надаємо ряд переваг, які недоступні в інших магазинах:

 • При покупці ви не переплачуєте, оскільки продаж здійснюється безпосередньо від видавництва, у нас немає необхідності накручувати подвійну ціну, яка може здатися занадто високою для пересічного українця.
 • Всі книги складаються командою кваліфікованих фахівців. Тому, купуючи посібник навіть за недорогою ціною, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте високоякісний самовчитель, який стане відмінною підмогою для подальшого вивчення.
 • Аудіодоріжками, які записані спеціально на замовлення, містять записи текстів і слів, що читаються носіями мови.
 • Якісна палітурка захищає книгу від випадання сторінок.

Сподіваємося, тепер у вас не стоїть питання про те, де замовити хороший самовчитель. Щоб переконатися в правдивості наших слів, ви можете прочитати відгуки, які залишають наші покупці! Доставка замовлень здійснюється поштовими службами по всій Україні, в тому числі по таких містах як: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця.

Товар додано до списку