Серія книг Parallelen


Навчальні книги з німецької серії «Parallelen»

Якщо є бажання, щоб син чи донька вивчили німецьку мову і підтвердили знання рівня В1, A2 або A1, найправильнішим рішенням буде придбати книги серії «Parallelen». Над підручниками працювали кращі педагоги і методисти, використовуючи сучасну лексику і передові практики навчання. Залежно від віку дитини, можна вибрати посібники для 5, 6, 7, 8, 9, 10 або 11 класу.

Що входить у комплект?

Системний підхід у вивченні іноземної мови має величезне значення, і якщо ви націлені на те, щоб дитина змогла скласти іспити Fit in Deutsch і Zertifikat Deutsch, потрібно використовувати матеріали однієї серії. «Parallelen» ідеально підійде учням середньої і старшої школи, включно з тими, хто засвоює лексику і граматику самостійно. Повний комплект складається з:

 1. підручника;
 2. аудіосупроводу;
 3. зошита з вправами і тестами;
 4. книги для вчителя;
 5. робочого зошита.
   

Секрети успішного навчання з книгами «Parallelen»

Засвоїти німецьку мову з нуля з підручниками та зошитами цієї серії буде нескладно, адже вони укладені таким чином, щоб навчальний процес був результативним і захоплюючим:

 1. правила у вигляді таблиць і схем;
 2. яскраві картинки;
 3. перехід від простих тим до складних;
 4. цікаві завдання, ігри;
 5. екскурси в культуру німецькомовних країн;
 6. короткі граматичні шпаргалки в кінці кожного модуля;
 7. список неправильних дієслів.

Щоб досягти успіху в найкоротші терміни, слідуйте кільком простим рекомендаціям:

 1. Не «перескакуйте» через уроки.
 2. Кожну вільну хвилину використовуйте для прослуховування аудіоматеріалів.
 3. Займайтеся регулярно.
 4. Не підглядайте у відповіді, поки не закінчите виконувати тестові завдання.
 5. Розширюйте лексичний запас.
 6. Періодично повторюйте пройдені теми.
 7. Приділяйте час тренуванню вимови.
   

Купити підручники за вигідною ціною на сайті Metodika.ua

Якщо виникла необхідність придбати підручник з німецької мови з серії «Паралелі», варто звернутися в наш інтернет-магазин. У нашому каталозі є абсолютно всі навчальні матеріали для проходження курсу для учнів 5–11 класів, а ціна значно нижча, ніж на інших сайтах. У нас найкращі умови для клієнтів, оскільки ми продаємо книги безпосередньо від видавництва, тобто вам не доведеться мати справу з націнками або сумніватися в якості підручників.

Наші посібники затверджено і рекомендовано Міністерством освіти і науки України, що гарантує успішність навчання. Ви можете замовити на сайті окремо тести, підручник або методичку, або домовитися про постачання одного або кількох повних комплектів – ми подбаємо про те, щоб продукція була доставлена ​​по Києву або в будь-яке інше місто України в зумовлені терміни. На додаток до кожного посібника ви отримаєте виготовлені під замовлення аудіодиски із записами, зробленими носіями мови, причому платити за них окремо не потрібно. Будемо раді допомогти вашій дитині вивчити німецьку мову і успішно скласти іспит, надавши для цього сучасні підручники та супутні матеріали!

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше