Підручники з німецької мови для середньої школи


Підручники з німецької мови - джерело знань

Кожна дитина, маючи бажання опанувати німецьку мову, може самостійно досягнути поставленої мети. Головне – це правильна мотивація, бажання розвиватися та інформативні підручники з німецької для школярів видавництва Klett.

Під час вивчення іноземної мови спеціальна література, навчальні посібники, методичні матеріали, словники стануть відмінною підмогою людині, яка вивчає німецьку. Це сприяє отриманню навичок усного мовлення, мовних та граматичних знань.

Видавництво «Методика» пропонує великий вибір навчальних посібників для учнів початкової, середньої, старшої школи. На нашому сайті ви знайдете підручники для вивчення німецької мови в школі. Всі наші методики відповідають чинній навчальній програмі та схвалені Міністерством освіти і науки України. Приємною новиною стане можливість придбати якісні навчальні посібники, які мають зручний формат, за доступною ціною.

Чим відрізняються наші підручники німецької мови для школи від інших

В першу чергу слід відзначити, що книги з німецької для школярів від видавництва «Методика» рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Це легкий у сприйнятті, інформативний та лаконічний матеріал від кращих авторів навчальних посібників для школярів початкової, середньої, старшої школи.

На нашому сайті можна придбати посібники для самостійного отримання знань як вдома так і в школі. З ними дитина легко засвоїть такі напрямки, як фонетика, синтаксис, лексика та граматика. Усі шкільні підручники з німецької створені з урахуванням вікових параметрів та офіційного розділення рівня знань іноземної мови. Це дуже полегшує процес пошуку необхідної бази для самонавчання. Наші посібники для учнів допоможуть швидко засвоїти нові знання та поповнити мовний запас.

Купуючи повний навчальний комплект з німецької мови, ви отримаєте:

  1. Посібник, який відповідає програмі обраного року навчання (1-11 класи).
  2. Робочий зошит, в якому містяться тренувальні вправи, що допомагають закріпити отримані знання.
  3. Аудіокниги озвучені носіями мови, які сприятимуть правильній вимові іноземних слів.
  4. Зошит із тестами для самоперевірки знань, який допоможе визначити та своєчасно усунути прогалини та недоопрацювання в питанні опанування знаннями з німецької.

Видання також пропонує великий вибір методичних посібників для викладачів, які можна придбати в роздріб або оптом.

Переваги нашої продукції

Наші підручники добре структуровані, що надає можливість швидко засвоїти мовні навички. Великий вибір методик дозволяє швидко підібрати теоретичну базу, враховуючи рівень знань. Тільки у нас є мобільний додаток, який дозволяє підвищити ефективність навчального процесу, закріплюючи знання німецької за допомогою щоденних вправ.

Методики, що використані у наших книгах дозволяють:

  • швидко засвоїти навіть складну теоретичну базу;
  • легко засвоїти лексику, синтаксис, граматику іноземної мови;
  • підвищити ефективність навчального процесу за допомогою аудіо- та відеоматеріалів;
  • підвищити мотивацію вивчення німецької у молодших школярів;
  • навчитися використовувати отримані знання на практиці.

Навчальну літературу можна замовити в режимі онлайн на нашому сайті metodika.ua. Всі книги виконані на щільному папері, мають чіткий та зручний шрифт. При використанні матеріалів видання «Методика», яка друкує курси за ліцензійними угодами видавництва Klett ми гарантуємо позитивні результати навчання.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше