Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник - фото 1
Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник - фото 1

Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник

«Das neue Deutschmobil» - навчальний курс німецької мови для дітей та підлітків, які не мають попередніх знань з початкової школи.

023620022
Є в наявності
165 ₴

 

Опис - Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник

Особливості курсу:

  • Курс орієнтований на загальноєвропейські рамки мовної компетенції та готує до іспиту Zertifikat Deutsch für Jugendliche (B1).
  • Добре зарекомендував себе і користується успіхом, пропонує покроково структурований навчальний матеріал для проведення методично різноманітних занять.
  • Контент, що описує ситуації з життя дітей та підлітків, втілений у тематичних лекціях в ігровій формі, викликає цікавість та бажання спілкуватися і мотивує до вивчення німецької мови.
  • Граматична прогресія, орієнтована на вік та узагальнення граматики у коміксах стимулюють живе та водночас свідоме навчання.

Зошит-словник:

Одномовні словники складаються із трьох колонок. Вони містять словниковий запас уроків, слова в контексті та порожні рядки для внесення відповідностей рідною мовою.

Деталі товару - Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник

Автор
Klett
Мова видання
Німецька
Освітній рівень
В1
Серія
Das neue Deutschmobil
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Німецька
Категорія
Школа
Вид
Словник
Школа
Середня (5-9 клас)

Відгуки - Das Neue Deutschmobil 3. Зошит-словник

Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше