Самовчителі англійської мови, методички та аудіо курси


Вивчення англійської мови самостійно

В епоху інформаційних технологій дуже важливо не відставати від прогресу. При створенні нових додатків або корисних програм, розробники все частіше використовують лише одну мову, яка давно набула світового значення - англійська. На даний момент вона використовується скрізь. Вже в 2024 році рідко можна зустріти дійсно корисні програми, які адаптовані під всі мови світу. А використання розмовників під час живого спілкування часто викликає багато труднощів і незручностей. Тому все більшої популярності набуває вивчення англійської мови самостійно.

На відміну від навчання з професійними викладачами або відвідувань курсів, ви отримаєте ряд незамінних привілеїв, які стають недоступні, як тільки ви починаєте заняття з репетиторами. При самостійному вивченні англійської наші самовчителі стануть хорошим помічником.

Аудіо уроки англійської. Переваги самонавчання іноземним мовам

Все частіше і частіше, люди, які бажають отримати знання, вдаються до допомоги підручників і книг, віддаючи переваги домашнім урокам. І з цим пов'язані певні причини:

 • Це недорого. Досить просто придбати посібник, за яким вам буде комфортно займатися. Не доведеться викладати великі суми за години в мовній школі або індивідуальні заняття.
 • Економія часу. Більшість тих, хто вирішив самостійно вчити будь-яку мову, має не так вже й багато вільного часу. Займаючись самонавчанням, ви самі обираєте тривалість вашого «уроку», його місце або кількість знань, які ви хочете отримати за раз. При правильній постановці розкладу, вивчення англійської самостійно вже не буде таким тяжким.
 • Програма і методика складаються саме під вас. Вибирайте якісь цікаві, захоплюючі і веселі вправи. Таким чином, ви зробите навчання більш насиченим, а нові знання будуть даватися легше.
 • Навіть будучи за кермом в авто, в дорозі, в автобусі або іншому транспорті, завжди є можливість використовувати аудіоуроки для початківців. Таким чином, навіть марна трата часу на один лише переїзд до місця призначення стане корисним проведенням часу.
 • Вивчити самому набагато простіше, ніж зі сторонньою допомогою. Розвиваючи тільки необхідні навички, ви самостійно зможете відкинути непотрібні матеріали, які будуть тільки перевантажувати мозок. До того ж є можливість перепробувати багато методів і знайти найбільш ефективний.
 • Якщо у вас виникають фінансові труднощі, завжди можна підібрати підручник за недорогою ціною або взагалі використовувати безкоштовні програми.


Англійська самовчитель вдома. Книги для вивчення англійської чи аудіоуроки - що вибрати, що купити?

І той, і той метод хороший собою. У разі, якщо ви вирішили вивчати англійську з нуля, найкращим способом стане гармонійне поєднання цих двох складових. Під час їзди за кермом або пересування по місту, можна використовувати аудіокниги, а вдома вивчати підручники з таблицями і правилами.

Аудіодоріжки допомагають краще і швидше розвивати фонематичний слух і адаптуватися до вимови носіїв, яка може значно відрізнятися від того, як говорить ваш викладач або колеги по вивченню. У той же час класичні книги наповнені знаннями, які сприймаються візуально. Це допомагає мозку адаптуватися до швидкого читання та письма, з яким найчастіше виникають проблеми на початкових етапах. До того ж ви автоматично вчитеся фільтрувати інформацію, яка подана на іноземній мові.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете повноцінні посібники, в комплекті з якими йдуть аудіозаписи від мовних носіїв.

Скільки коштує вивчення англійської мови? Ціна на продукцію нашого інтернет-магазину

Наш онлайн магазин надає широкий асортимент товарів за різними цінами. Ви можете підібрати гарний посібник, вартістю від 199 грн. Все залежить від ваших потреб і цілей. Більш повні і розширені збірники з аудіосупроводом коштують дорожче. Але всі вони відрізняються особливо високою якістю. Яку книгу ви б не вибрали, вона обов'язково порадує вас своїми матеріалами, які підібрані відповідно до актуальності і потреб сучасного суспільства.

Переваги здійснення замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Для тих, кого цікавить, де купити самовчитель з англійської мови, повідомляємо, що на офіційному сайті видавництва Metodika.ua ви можете не тільки переглянути книги в запропонованому каталозі товарів, а й замовити посібник, який вам сподобався. Якщо ви все ще сумніваєтеся, то ми пропонуємо вам ознайомитися з перевагами, які ви отримаєте при покупці у нас:

 • Якісне і міцне плетіння не дасть книзі розтріпатись, а сторінкам почати випадати, навіть якщо ви регулярно носите з собою підручник і активно ним користуєтеся.
 • Якщо ви не впевнені в якості товару, то на сайті представлені реальні відгуки покупців, які не піддаються редактурі з боку адміністрації.
 • Продаж книг здійснюється безпосередньо від видавництва, тому вам не доведеться переплачувати націнку магазину.
 • Аудіосупровід містить унікальні записи, які були зроблені носіями мови, щоб ви могли слухати чисту вимову без акценту, що може полегшити навчання.
 • Товар завжди є в наявності, адже ми не залежимо від сторонніх поставок.

Тому, якщо у вас одного разу запитають «Де замовити якісний самовчитель англійської мови?», сміливо можете рекомендувати наше видавництво! Доставка замовлень як в найбільші міста України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця), так і в більш дрібні.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше