Серія книг Team Deutsch


Вивчення німецької мови з серією книг «Team Deutsch»

Перетворити навчання німецької мови в наповнений позитивними емоціями процес і досягти поставлених цілей допоможуть книги серії «Team Deutsch». Розроблені для школярів 5–11 класів підручники містять не тільки правила і вправи на граматику, а також цікаві завдання для індивідуального і групового виконання, корисні поради та картинки. Можна використовувати посібники та зошити для проведення занять у школі або самостійного вивчення усної та письмової іноземної мови.

У серію увійшли ліцензовані видання «Ernst Klett Sprachen», призначені для отримання базового, середнього і вищого рівня знань німецької мови. Займаючись за ним, школяр надалі зможе успішно скласти іспити Fit in Deutsch 1, Fit in Deutsch 2 і Zertifikat Deutsch fur Jugendliche (B1). Для організації успішного навчання є сенс придбати повний комплект, що включає:

 1. Kursbuch – підручник, де викладено основні теми;
 2. аудіоматеріали (окремі диски для кожної частини);
 3. робочий зошит для виконання вправ;
 4. книгу для вчителя – методичний посібник допомагає скласти оптимальний план занять з урахуванням рівня підготовки учнів.
   

Ключові особливості серії

Щоб діти і підлітки могли швидко засвоїти німецьку мову, творці посібників і зошитів «Team Deutsch» подбали про логічну послідовність тем. Структурованість підручників дає можливість вивчити певне питання поглиблено або повторювати пройдене в разі потреби. Від інших видань серію відрізняють:

 1. Рекомендації для успішного самостійного навчання.
 2. Блочний виклад інформації – на кожному розвороті представлено правила, схеми і т. п.
 3. Різноманітність вправ, що дозволяє ретельно опрацювати всі аспекти вивчення німецької.
 4. Збалансованість та інтерактивність – у посібниках безліч картинок, ігор, діалогів, жартівливих малюнків, автентичних фото.
 5. Жива молодіжна мова.
 6. Універсальність – займатися за підручниками можна з нуля, з репетитором або самостійно, а аудіозаписи з вимовою носіїв мови зручно слухати на телефоні.
 7. Акцент на виконання практичних завдань, а не на заучування теорії.

Книги дозволяють навчитися говорити, розуміти німецьку мову і писати на ній грамотно, причому результат видно уже через кілька тижнів занять.

Мінімум зусиль і грошових витрат при покупці підручників на сайті Metodika.ua

Співпрацюючи з магазином, який реалізує книги серії «Team Deutsch» без посередників, ви можете:

 1. заощадити кошти завдяки демократичним цінам – нашим клієнтам не доводиться стикатися з необґрунтованими націнками. Актуальну вартість товару можна подивитися в каталозі, де також є характеристики, описи і відгуки інших покупців;
 2. замовити в одному місці все, що потрібно для успішного засвоєння німецької мови з 11–12 років – посібник, робочий зошит, тести, методичні та аудіоматеріали;
 3. уникнути ризику придбання неякісних підручників – наша продукція відповідає європейським стандартам якості і схвалена Міністерством освіти і науки України;
 4. отримати підручник в найкоротші терміни – в Києві можна скористатися послугою самовивозу, а в інші міста здійснюємо доставку перевіреними перевізниками.
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше