Самовчителі німецької мови, методички та аудіо курси


Книги для вивчення німецької мови самостійно

Для того, щоб вільно спілкуватись з людьми з інших країн, а також користуватись інформаційними ресурсами Інтернету, важливо хоча б базово розуміти три іноземні мови. Це дозволяє обмінюватись досвідом і знаннями з людьми з інших країн. Але, далеко не кожен має можливість найняти репетитора або записатись на курси в мовну школу. Тому все більшої популярності набуває самостійне вивчення з нуля. І вивчення німецької мови ця тенденція не обійшла стороною. Адже набагато легше придбати спеціалізований підручник німецької мови, в якому покроково будуть розписані готові мовні уроки, ніж виділяти засоби та значну кількість часу на заняття з педагогами.

Аудіо уроки німецької. Переваги самонавчання іноземним мовам

Починаючи самостійне вивчення іноземної мови, ви розкриєте для себе ряд привілеїв, які доступні лише тим, хто навчається вдома:

  • Ви самі обираєте місце, де будете займатись вивченням мови. Будучи в авто, застрягши в пробці, чи в зручному кріслі свого помешкання, паперовий вчитель завжди буде під рукою.
  • Найкращий спосіб скрасити довгі часи в дорозі це використовувати аудіокниги німецькою мовою. Це дозволяє не лише корисно провести час, але і розвивати фонематичний слух, який є не менш важливим у розмові.
  • Ви можете обрати програму та методику, які будуть розвивати вас в потрібному напрямку. Якщо хочете якомога швидше засвоїти основні мовні конструкції, щоб не використовувати розмовники, вам варто звернути увагу на практичні завдання, направлені на складання діалогів та простих речень. Якщо ж вам важлива граматична складова мови, то варто звернути увагу на правила та завдання, де їх можна було б використати.
  • Ніхто не обмежує вас у часі. Можете розтягнути один курс на декілька місяців або вивчати його експрес за тиждень, виділяти на заняття декілька годин на день або всього 20 хвилин, вивчати кілька слів в перервах між роботою чи проводити цілі «уроки» з лінгвістичною зарядкою та повним спектром вправ.
  • Коли ви намагаєтесь вивчити мову самостійно, то як правило доводиться постійно підшукувати літературу, з якою було б комфортно працювати. Таким чином, ви розвиваєте свої аналітичні здібності і вчитесь фільтрувати інформацію, яка подана на німецькій мові.
  • Самостійне навчання значно економить ваші гроші. Для початківців достатньо купити підручник з німецької мови, в якому буде зрозуміло викладено основні поняття і правила. Немає необхідності постійно віддавати значну суму за одне заняття і докуповувати потрібні зошити та книги.

Німецький самовчитель. Книга чи аудіоуроки - що обрати, що придбати?

При вивченні будь-якої мови дуже важливо розвиватись у всіх чотирьох мовних напрямках: слухання, читання, письмо, говоріння. Тому використання аудіоуроків, де буде записана вимова носія мови, є важливою складовою при вивченні.

Але здебільшого, вибір методу, по якому ви будете працювати, залежить від того, як вам легше сприймати інформацію. Якщо на слух, то найбільш оптимальним варіантом стане покупка курсів для водіїв, які йдуть в формі CD дисків. Якщо візуально, краще придбати хороший підручник з ілюстраціями, таблицями та схемами.

Скільки коштує вивчення німецької мови. Ціна на самовчителі з німецької мови

Вартість товару залежить від того, який саме курс ви оберете, і на що він буде спрямований. Повноцінне зібрання правил з граматики з тренувальними вправами, які допоможуть успішно підготуватись до екзаменів, можуть коштуваати від 370 грн. В той час як ціна базових посібників починається від 199 грн. Скільки коштує конкретний підручник, ви можете дізнатись, відвідавши наш онлайн магазин.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Якщо ви все таки наважились на придбання посібника, але не знаєте, де купити самовчитель з німецької мови, рекомендуємо вам відвідати наш офіційний сайт видавництва Metodika. Тут в широкому асортименті представлені підручники, які допоможуть швидко вивчити німецьку мову! Окрім цього ми представляємо вам ряд привілеїв, які доступні лише у нас:

  • Продаж книг по ціні видавництва. Ми являємось незалежним постачальником навчальних посібників, і тому вони коштують порівняно недорого, на відміну від інших інтернет-магазинів.
  • Разом з деякими книгами в комплект входять унікальні аудіо. Вам не потрібно буде оформлювати диски на замовлення і доплачувати за них окрему суму, все вже входить в покупку.
  • Всі посібники складались кваліфікованими педагогами, тому, купуючи підручник навіть за недорогою ціною, ви отримуєте високоякісну базу знань для самостійного вивчення без сторонньої допомоги.
  • Весь товар, який знаходиться в наявності, відповідає всім актуальним вимогам. В збірниках 2019 р. ви не знайдете той матеріал, який вважається застарілим. Для цього ми щорічно переглядаємо всі підручники і оновлюємо їх по мірі необхідності.

Якщо вас все ще цікавить питання «Де замовити високоякісний самовчитель?» можете сміливо заходити в наш інтернет-магазин, щоб прочитати відгуки від покупців та впевнитись в правдивості наших слів.

Доставка товару у всі міста України, у тому числі по таким як: Київ, Харків, Одесса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця і т.д.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше