Самовчителі іспанської мови, методички та аудіо курси


Книги для вивчення іспанської мови самостійно

Світ розвивається дуже швидко і зазвичай рано чи пізно старі засади руйнуються і на заміну їм приходять нові. В 2019 році вивчення всього однієї іноземної мови не вважається високим показником. Розробники, письменники, художники та інші діячі культури все частіше віддають перевагу рідній мові, займаючись перекладом лише на найбільш поширені. Тому не так давно, для багатьох пріоритетним стало навчання іспанській самостійно. Оскільки така тенденція тільки набирає оберти, знайти репетитора в невеликих містах іноді вкрай складно і беруть вони великі суми, в силу своєї не розповсюдженості. Тому покупка спеціального підручника для початківців стає найбільш оптимальним і вигідним рішенням. Пройшовши подібний курс, ви не тільки зможете спілкуватись без розмовника, але ще й вільно читати й писати без сторонньої допомоги.

Аудіо уроки іспанської. Переваги самоосвіти іноземним мовам

У самоосвіти є безліч плюсів, котрі недоступні для тих, хто все ж вирішив вчити іспанську з нуля разом з кваліфікованим педагогом. Ось деякі з них:

 • Ви самі вирішуєте, коли і де пройде ваш «урок». Будь ви вдома, на роботі чи в авто, ваша книга, яка виступає в ролі вчителя, завжди буде у вас під рукою. Можете займатись в перервах або виділяти окремий час протягом дня.
 • Програма і методика складаються тільки вами. Обирайте тільки необхідні матеріали і цікаві вправи, щоб процес навчання не перетворився в нудне зазубрювання. Розбавте те, що прописано в підручнику переглядом серіалів в оригіналі або розважальними додатками, які можуть вам допомогти на шляху до знань.
 • Спеціальні аудіокниги – це найкращий спосіб скрасити довгу поїздку. Тепер, навіть знаходячись у дорозі, ви можете отримати корисну для вас інформацію.
 • Такий метод вивчення обійдеться вам порівняно недорого. Достатньо купити хороший і якісний підручник, який прослужить вам протягом довгих місяців. Вам не доведеться платити солідну суму за кожне заняття, оскільки тепер у вас буде мовчазний вчитель, який завжди під рукою.
 • Вивчити самому набагато корисніше, ніж отримати вже відібрану інформацію. Чим частіше ви бачите і чуєте іспанську мову, тим швидше і легше вона вам дається. Фільтруючи інформацію, ви пропускаєте її через себе, і вона без зусиль сама відкладається у вашій голові. До того ж, ви можете обирати тільки необхідні правила і матеріали, не перевантажуючи себе зайвим.
 • Якщо ви бажаєте зекономити, то в нашому онлайн магазині можна знайти книги для вивчення іспанської мови за недорогою ціною, але при цьому їх якість все одно залишається значно вищою, ніж у інших видавництв.

Іспанський самовчитель. Книга і аудіоуроки - що обрати, що придбати?

Багато в чому подібний вибір залежить від того, яку базу знань ви вже маєте і, що саме хочете отримати від курсів. Найбільш оптимальним варіантом вважається гармонічне комбінування обох компонентів. Таким чином, ви будете працювати у всіх основних чотирьох напрямках: слухання, письмо, говоріння і читання. Виконуючи всі вказані в самовчителі вправи, вже через короткий час ви оволодієте основною базою, яку можна буде розширити по мірі необхідності.

На офіційному сайті представлений широкий асортимент самовчителів, до багатьох з яких в наборі йдуть спеціальні аудіодоріжки.

Скільки коштує вивчення іспанської мови. Ціни на книги для самостійного вивчення іспанської мови з нуля

Скільки коштує товар, напряму залежить від того, наскільки широко розкриті у підручнику теми, глибина їх вивчення, кількість уроків, а також наявність додаткових матеріалів. Ви можете підібрати як підручники з невисокою вартістю (від 49 грн), де будуть розкриті базові поняття, що стануть хорошою основою для подальшого вивчення, так і повноцінні посібники (від 119 грн), де в найменших подробицях будуть розібрані нюанси граматики і використання мовних конструкцій.

Переваги замовлення в каталозі товарів сайту для самостійного вивчення мов Metodika.ua

Зважившись на самостійне вивчення іспанської мови, у багатьох закономірно виникають питання: «Де купити якісний самовчитель?» «Де замовити без побоювання?»

В нашому інтернет-магазині ви можете купити самовчитель з іспанської мови за найкращими цінами! До того ж, здійснюючи таку покупку, ви можете не тільки не сумніватися в якості книжок, але ще й отримати ряд переваг:

 • Продаж посібників здійснюється напряму від видавництва. Вам не доведеться платити націнку магазину, яка може перевищувати 50% від тієї вартості, що пропонуємо ми.
 • До багатьох курсів йдуть аудіо матеріали, які були записані на замовлення для нашого видавництва. Кожен з уроків містить унікальні записи від носіїв мови, щоб ви могли одразу тренувати правильну вимову.
 • Товар завжди є в наявності, оскільки ми не залежимо від поставок.
 • Відгуки від покупців не піддаються редактурі з боку адміністрації.
 • Надійна палітурка захищає книгу від випадіння сторінок.

Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний самовчитель.

Доставка у всі міста України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Львiв, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця і т.д.

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше