Видавництво "Методика" було створено в 1996 році і на сьогодні є лідером на ринку України в сегменті спеціалізованої навчально-методичної літератури для вивчення іноземних мов. Підручники і навчальні посібники призначено для вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської і польської мов як для дорослих, так і для дітей.

Завдяки співпраці з найбільшими європейськими видавництвами («Langenscheidt», «Klett» та багатьма іншими) в галузі навчальної літератури видавництво має можливість випускати високоякісну ліцензійну навчальну літературу європейського рівня. Особливістю наших книг і курсів є те, що практично вся література має супровід у вигляді аудіовізуальних матеріалів і додаткових навчальних матеріалів. Всі аудіоматеріали озвучено носіями мови в особах. Це полегшує процес навчання і робить його не лише ефективним, але й приємним. Прослуховування і завантаження аудіосупроводу і додаткових навчальних компонентів здійснюється за допомогою додатка «Методика», який дозволяє користуватися і мати доступ до контенту з будь- якого мобільного і стаціонарного пристрою.

У наявності широкий вибір продукції:

  • навчальна літератури для школи (підручники і навчальні посібники від початкової до старшої школи);
  • навчальна література для мовних курсів;
  • широкий перелік навчальної літератури для самоосвіти дорослих і дітей;
  • розвиваюча література для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;
  • ігрові засоби навчання.

Вся література зі шкільного переліку для навчальних закладів має відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, що дозволяють їхнє використання у навчальному процесі у закладах загальної середньої освіти.

Товар додано до списку