Видавництво розпочало свою роботу в 1996 році і зараз завоювало лідируючі позиції на ринку України. Спочатку воно займалося випуском навчально-методичної літератури для вивчення іноземної мови. Випускалися підручники і методичні посібники для тих, хто займається англійською, іспанською, італійською, польською та німецькою мовою.

Особливості видавництва

Завдяки роботі з такими європейськими компаніями як Klett, Langenscheidt, Delta Publishing «Методика» змогла випускати ще більш якісну навчальну літературу. Головною особливістю нашої компанії є те, що деякі книги випускаються з аудіовізуальним супроводом і додатковими матеріалами. Це спрощує процес вивчення і робить його більш захоплюючим. Завантажити аудіо і відеофайли можна з сайту видавництва пройшовши процедуру реєстрації або за допомогою програми «Методика». Для цього підійде будь-який смартфон або комп'ютер.

Головні переваги наших матеріалів:

  • більшість підручників і посібників мають гриф Міністерства освіти і науки України;
  • працює програма лояльності, є послуга доставки товару в будь-яку точку країни;
  • сучасний контент від провідних європейських видавництв за доступною ціною.

Зараз ми випускаємо книги для різного віку. Враховуємо всі сучасні тенденції, що стосуються методики вивчення. В асортименті продаються навчальні посібники для самоосвіти, групових занять, шкільної та дошкільної підготовки дітей.

Асортимент товарів

Серед великого асортименту товарів можна знайти підручники для новачків і тих, хто добре володіє мовою, але хоче вдосконалити свої навички. Це дозволяє підібрати варіант, який найбільше відповідає вашому рівню. Крім книг, можна придбати робочі зошити, які допомагають закріпити отриману інформацію і перевірити себе, а також методичні посібники для викладачів.

Для тих, хто вирішив вивчати іноземну самостійно, також є вигідні пропозиції:

  • курс «За кермом», що включає аудіоматеріали;
  • короткі курси, розраховані на місяць;
  • словники з найпоширенішими фразами;
  • повні практичні курси;
  • тематичні посібники («Мова як засіб бізнесу»).

Ці методики дозволяють почати вивчення з нуля дорослому і дитині. Кожен посібник оформлено відповідно до інтересів конкретної вікової категорії. Видання для дітей мають досить візуального матеріалу, що допомагає зацікавити учня.

Переваги видавництва

Більшість самовчителів мають два варіанти: українською та російською мовами. Ціна при цьому залишається однаковою, але людина може вибрати більш зручний для себе варіант. Також купувати безпосередньо у виробника вигідніше, тому що немає націнки магазину.

Весь товар надрукований на якісному щільному папері, а ілюстрації довго зберігають яскравість. Для новачків є спеціальні підручники, написані максимально просто.

Видавництво «Методика Паблішинг», адреса:

03047, Україна, Київ, пр-т Перемоги, 50, офіс 449, (приміщення «Преса України», центральний вхід, 4 поверх).

Графік роботи: з 9:00 до 18:00 (понеділок-п'ятниця)

Номери телефонів:

+38 (044) 333-88-02

+38 (067) 223-78-30

+38 (050) 353-04-34

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше