Зміст:

  1. Граматика англійської мови – просто і весело
  2. Підручники з граматики для інших іноземних мов
  3. Чим доповнити базову граматику за самостійного навчання мовам?

Якщо зі словами при вивченні іноземної мови все здається просто (бери і вчи), то граматика багатьох початківців лякає своєю буцім апріорі складною структурою. Хоча не факт, що в ній насправді є непереборні складнощі: якщо потягнути за потрібну ниточку, то можна розплутати практично будь-який клубок. Навчання «з-під палиці» вже давно не практикують, та й не сприяє це самоосвіті. А ось із гумором і у доступній формі нову інформацію засвоюють набагато швидше, приємніше і ефективніше. На цьому і ґрунтується серія посібників з іноземних мов «... граматика коротко і легко».

1. Граматика англійської мови – просто і весело

«Англійська граматика коротко і легко» – це невеликий довідник, який просто і доступно знайомить усіх охочих із базою граматики англійської мови (або будь-якої іншої зі згаданих раніше). Він складається з 25 розділів, які присвячено основним граматичним темам – в основному, частинам мови і часам дієслів. Деякі розділи розбито на дрібніші блоки.

Граматика англійської мови – просто і весело

Структура кожного розділу проста і дружня до користувача: коротко і невимушено пояснено правила й особливості англійської мови. Крім цього, вони вдало ілюстровані гумористичними вставками. А всі речення, які наведено для прикладу, цілком можуть зустрітися в повсякденній мові. Таким чином, ви вчитеся ще й розмовляти!

«Порції» граматики в підручнику невеликі і легко засвоюються – ви можете виділяти зовсім небагато часу на будь-яку тему і не хвилюватися, що розриваєте навчальний процес буденними справами. Кожен «урок» обов'язково супроводжено простими вправами для перевірки вивченого. Вони не дуже ґрунтовні, але без самоконтролю нікого не залишать (правильні відповіді будуть у кінці книги). Закінчується цей диво-довідник всюдисущою таблицею неправильних дієслів і предметним покажчиком, щоб легко знайти потрібну главу.

2. Підручники граматики для інших іноземних мов

Серія довідників «Граматика коротко і легко» – це один із базових продуктів співпраці німецького видавництва «Лангеншайдт» і «Методики». Вона складається не тільки з «Англійської граматики», структуру якої описано в попередньому розділі статті. Німецька граматика, а також іспанськаіталійська і французька також представлені в зручному і простому вигляді в цій серії. Довідники граматики з вправами для кожної мови продубльовано російською та українською мовами. Структура у всіх схожа, але з урахуванням мовних особливостей для кожного варіанту.

Підручники граматики для інших іноземних мов

3. Чим доповнити базову граматику при самостійному навчанні мовам?

Граматика, необхідна для засвоєння іноземної мови до середнього рівня, по суті, у вас у кишені. Щоб підкріпити її словниковим запасом так само легко і весело, варто звернути увагу на візуальний словник «English. Картинка за картинкою». Аналогічний продукт доступний також для тих, хто вивчає німецьку. Крім цього, більшість необхідних для старту слів ви знайдете в словниках «Починай говорити...», які доступні для всіх рекомендованих європейських мов.

Чим доповнити базову граматику при самостійному навчанні мовам?

«Граматика коротко і легко» прекрасно підійде як для початківців, так і для тих, хто повертається до неї після тривалої перерви. Перевірити, наскільки успішно тобі підкоряються правила і слова, можна з тренінгом «Граматика – це просто!». Ця серія є збіркою вправ на основні граматичні теми; вона доступна для англійської та інших популярних європейських мов.

Як бачите, нічого страшного і складного – вчитися можна і потрібно із задоволенням та хорошим настроєм. А помічники для цього знайдуться – он їх у нас скільки!

Товар додано до списку