Зміст:

  1. Робота з Logico Primo: просто, цікаво, корисно
  2. Вдале застосування Logico Primo на заняттях у дитячому садочку
  3. Радість дитинства з Logico Primo

Неможливо уявити собі дитину поза грою. Ми отримуємо величезне задоволення, спостерігаючи за малюком, котрий, бавлячись, примірює на себе найнесподіваніші ролі, говорить різними голосами і змінює інтонацію, жестикулює в такт своїм фантазіям. А яке відчуття гордості розпирає нас, батьків, якщо в процесі гри він набуває корисних знань, ставить логічні запитання і, отримавши відповідь, робить власні висновки. Ми радіємо разом із ним, коли він ділиться досягненнями та успіхами. І ми щасливі подвійно від думки, що за простою, на наш погляд, грою криється правильне, здорове формування особистості дитини, її ціннісних орієнтирів, її характеру. Гра – це досвід, фізичний та інтелектуальний розвиток, це перші кроки до орієнтації в різних життєвих ситуаціях в сьогоденні і майбутньому.

Logico-Primo1

Робота з Logico Primo: просто, цікаво, корисно

Дидактична гра Logico Primo – це прекрасний спосіб для дитини провести час з користю. Вона складається з 16 наборів барвистих карток і дошки-планшета з шістьма різнокольоровими фішками. Завдання дитини – вибрати одну картку, вставити її в дошку-планшет і виконати завдання шляхом перетягування кольорової фішки в потрібний сектор. Після того як малюк впорався, він може перевірити власний результат. Для цього йому потрібно лише витягнути картку з дошки-планшета, перевернути її і вставити стороною з правильними відповідями. І ось вона – перемога! Нехай маленька, але така необхідна для віри в себе, в свої сили!

            

Вдале застосування Logico Primo на заняттях у дитячому садочку

Тематика наборів карток є різноманітною і повною мірою відповідає інтересам і потребам дітей дошкільного віку. Дитина може грати в цю гру як самостійно, так і з друзями або членами родини. Logico Primo – чудове рішення для занять у дитячому садку. Вихователю не важко роздати дітям дошки-планшети і картки для виконання практичних завдань. Як показує досвід, діти з трьох років люблять грати в дидактичні ігри. Ці ігри формують вміння концентруватися, вибудовувати логічні ланцюжки, проводити асоціації, тренувати пам'ять, запускати розумові процеси. Під час гри з Logico Primo, пересуваючи кольорову фішку на дошці-планшеті, малюки розвивають дрібну моторику руки, а від цього залежить їхній подальший розумовий розвиток, а також активізація мовного апарату. Іншими словами, ця гра стане незамінним помічником вихователя в навчанні і розвитку дітей.

Радість дитинства з Logico Primo

Logicо Primo – це унікальна і цінна гра. Її багатофункціональність стимулює і мотивує дитини до пізнання світу, а разом із цим інтригує цікавими завданнями і яскравими малюнками. Жоден малюк не залишиться байдужим до неї. Ну, а ми, батьки, дивлячись на те, як удосконалюються наші діти з грою Logico Primo, раптом розуміємо, що зробили щось дуже важливе і значне, подарувавши їм цей ігровий комплект.

Logico-Primo2

Товар додано до списку