Зміст:

  1. Чому я і чому він?
  2. Структура курсу для самостійних учнів
  3. Як отримати максимальну користь у рамках самоосвіти?

«Самовчитель англійської мови» від Langenscheidt

Проблеми можна вирішувати, а можна їх уникати. Здавалося б, це черговий привід поділити людей на «два типи», однак життя дає зрозуміти, що це питання часу, а не інтелектуальних здібностей чи характеру.

У вас можуть бути різні причини вчити іноземні мови і різні здібності до них. Але необхідність володіння англійською в сучасному світі навіть не обговорюється.Однак, не все корисне – гидке на смак, а не все обов'язкове – складне для розуміння і запам'ятовування. Так і з англійською: її можна опанувати більш-менш самостійно, особливо якщо почати з толковим самовчителем.

Чому я і чому він?

На першу частину питання кожен відповідає теж сам. Хтось втілює давню мрію, хтось змінює життя з понеділка, хтось хоче нову посаду і більше грошей, хтось хоче в дорогу. Один не бажає спілкуватися з людьми взагалі, іншій некомфортно потрапляти в незнайому компанію з установкою «я не можу навіть двох слів зв'язати тверезою», третім і хотілося б, але немає можливості регулярно відвідувати курси за графіком. Із гарною книгою і дещицею терпіння можна «перебити всіх цих зайців», не виходячи з дому.

«Самовчитель англійської мови» від Langenscheidt вже давно став класикою і продовжує допомагати всім охочим підтягнути свої знання до європейського рівня B1. У книзі зібрано все найважливіше про граматику і майже дві тисячі слів для знайомства із загальними темами. MP3-диск у комплекті невимушено навчить вас сприймати англійську на слух і допоможе подолати страх початку розмови. Стартувати з таким учителем не страшно і водночас цікаво.

Одне речення може вплинути на сприйняття всієї книги. Вчіться думати англійською, не намагайтеся перекладати слова подумки – це найкраща порада, яку можна отримати на порозі вивчення і вдосконалення мови. І якщо про це йдеться у вступі, то це означає, що книга хороша і її треба брати.

Структура курсу для самостійних учнів

Загальна теорія, нюанси, практика, словник та інші допоміжні інструменти зібрано в книзі в зручній і зрозумілій композиції. Двадцять уроків знайомлять вас із різними граматичними і життєвими темами, дають необхідний словниковий запас поступово і

Самовчитель англійської мови

не перевантажують складними конструкціями. 

Схема для всіх уроків однакова, смислові блоки відокремлено один від одного, але працюють вони спільно на ефективне засвоєння нової інформації. Приємний дизайн і кольорові ілюстрації не дають знудитися і сприймати підручник як осточортіле полотнище букв, яке важко запам’ятати. Перехресні посилання і пояснення українською роблять курс простим і зрозумілим. Ну і безліч прикладів про особливості вживання слів і виразів у повсякденному житті дозволять вам здивувати своєю англійською навіть досвідчених знавців цієї мови.

А як же бути з самовчителем розмовної англійської? – Як на курорті, де, як запевняють, все враховано – підручник доповнено MP3-диском з аудіорозмовним курсом. На диску є записи всіх діалогів із паперового посібника у звичайному і сповільненому темпі. Вони начитані британськими та американськими носіями мови і відмінно тренують сприйняття англійської на слух. Там же ви знайдете і вправи на аудіювання і розмовну мову. Ключі до всіх тестів є в книзі – ви можете перевіряти себе на будь-якому етапі роботи.

Як отримати максимальну користь у рамках самоосвіти?

Самовчителі зазвичай пропонують досить прості та ефективні інструменти, щоб кожен охочий міг самостійно засвоїти ази до певного рівня. Однак вони вимагають регулярної уваги і систематичного підходу. Присвятити англійській, припустимо, три години на тиждень – цілком посильно. Без поспіху займатися шість днів по півгодини буде набагато корисніше, ніж три години поспіль в один день. Так інформація краще засвоюється, а мозок не видає системних помилок про перевантаження.

Не заганяйте себе, повільно і впевнено рухайтеся в обраному напрямку – і прогрес не забариться. Якщо відчуваєте, що інтерес «просідає» – візьміть помічниками інші посібники для початкових рівнів. Наприклад: швидко, легко і з гумором слова можна вчити з візуальним словником «English. Картинка за картинкою». Перейти на «ти» з граматикою допоможе невеликий, але змістовний посібник «Англійська граматика коротко і легко» і тренінг «Граматика – це просто!».

Час нудних підручників давно минув. Скористайтеся сучасним практичним курсом – і англійська плавно і приємно увійде у ваше життя. А з нею з'являться нові звички і нові можливості, якими розпоряджатися тільки вам. Все чесно: самі з батогом вправлялися – самим і пряники їсти.

Товар додано до списку