Зміст:

  1. Комплексний старт за 20 хвилин або 30 днів
  2. Eins, zwei, drei – всі слова запам'ятай!
  3. Граматика німецької мови в таблицях і взагалі
  4. Двічі по 99 кроків до Zertifikat Deutsch: лексика і граматика
  5. Замість висновку

Ще десять – двадцять років тому заява «вчив німецьку в школі» означала «не знаю ні англійської мови, ні німецької (ні будь-якої іншої)». Однак, новий час приносить не лише нові виклики, а й нові можливості для самоствердження. Розширення міжнародної співпраці на різних рівнях робить німецьку мову все більш затребуваною. Володіння ще однією іноземною мовою – це не тільки чудовий рядок у резюме, а й можливість відкривати для себе нові горизонти. Окремим пунктом варто відзначити доступність вищої освіти в Німеччині для іноземних громадян, які впевнено володіють мовою і можуть довести це із відповідним сертифікатом на руках. Звісно, до загальноєвропейського мовного рівня С (вільне володіння) потрібно довго і наполегливо вчитися і практикуватися, але більшості охочих підкорити мовні вершини все одно треба починати практично з нуля, точніше з А1. Куди ж робити перші кроки?

Вивчай німецьку самостійно

Комплексний старт за 20 хвилин або 30 днів

Якщо ви хочете знати німецьку, але поки зовсім не знайомі з нею (підспівування гурту «Rammstein» не враховується), треба починати з основ і потроху, але регулярно. Прекрасним помічником у цьому стане експрес-курс «Німецька мова 20 хвилин щодня». Він складається з паперового посібника і аудіодиску з начиткою діалогів (якщо виникне потреба, то їхній переклад – наприкінці книги). Це означає, що звучання букв, слів і фраз ви зможете не тільки моделювати за транскрипцією, а й почути в «живій версії». 32 блоки-уроки знайомлять із граматикою і лексикою німецької мови поступово, невеликими порціями. Важливі зауваження, вправи на засвоєння, ключі до них, словник і список неправильних дієслів (так, в німецькій вони теж є – куди без них) додаються.

Іншим зручним продуктом для легкого старту є курс «Німецька за 30 днів». Він також містить паперовий посібник і аудіодиск із діалогами, що забезпечує плавне і правильне знайомство з німецькою на слух, а також допомагає заговорити. Однак, структура цього підручника відрізняється від попереднього: 30 занять знайомлять учнів не тільки з правилами і лексикою, а й із загальними цікавими фактами про Німеччину. Ефект залучення до повсякденного життя німців сприяє розумінню мови і людей, які нею говорять. Стане в нагоді мандрівникам.

Deutsch. Візуальний словник. Картинка за картинкою

Eins, zwei, drei – всі слова запам'ятай!

Новий спільний продукт видавництв «Методика» і «Langenscheidt» допомагає вчити німецькі слова легко і невимушено – за допомогою візуального словника «Deutsch. Картинка за картинкою».

Понад тисяча яскравих ілюстрацій допомагають весело запам'ятовувати лексику в контексті і з позитивними асоціаціями.

Потім ці слова набагато простіше згадати і повторити, особливо за сприятливих обставин. Адже ілюстрації, як і слова, не відірвані від життя, а відмінно вписуються в щоденні контексти.

Більш глибоке знайомство з німецькою мовою буде набагато приємнішим із ліцензійним словником «Basiswörterbuch. Deutsch als Fremdsprache» від видавництва «PONS».

У ньому ви знайдете вісім тисяч (8 000) ключових слів, які необхідні для отримання Zertifikat Deutsch. Всі вони також доповнені поясненнями і прикладами, а іноді й з урахуванням австрійських та швейцарських варіацій.

Граматика німецької в таблицях і взагалі

Довідник, з якого варто почати самостійне вивчення граматики німецької мови, виглядає як невеликий зручний посібник. «Німецька граматика коротко і легко» від німецького видавництва «Langenscheidt» не залишить байдужою ані поціновувачів чіткої структури, ні охочих розбавити текст картинками.

Німецька мова

У легкій розмовній манері всі основні граматичні теми надано в повсякденних невимушених ситуаціях, що робить навчання простим і навіть приємним.

Приклади і вправи допомагають не лише розважитися, але й надійно закріпити пройдений матеріал.

Граматика німецького дієслова є окремою темою, її додатково висвітлено в посібнику «Все про німецькі дієслова». По суті, ця книга є граматикою німецької мови в таблицях – загальна інформація подана лаконічно і тезами, а ще сімдесят розворотів присвячено окремим дієсловам. Таблиці відмінювання, приклади вживання, схожі дієслова, прислів'я чи ідіоматичні вирази та інша цікава інформація допоможуть вивести вашу німецьку на рівень В1.

Перевірити, що ви вже засвоїли, можна за допомогою тренінгу «Deutsch. Граматика – це просто!». У ньому ви знайдете різноманітні вправи різних рівнів складності до всіх найважливіших граматичних тем. Якщо їх виявиться мало – на сайті видавництва «Методика» доступні додаткові безкоштовні матеріали. Новачкам не варто хвилюватися – зазначений збірник завдань підходить для рівнів від А1 до В1.

Двічі по 99 кроків до Zertifikat Deutsch: лексика і граматика

Спеціально для тих, хто націлений на отримання міжнародного сертифікату про володіння німецькою мовою (Zertifikat Deutsch), розроблено посібник із лексичними вправами «Sage und Schreibe» від видавництва «Klett». Базову лексику розбито на 99 тематичних уроків. Кожен урок – на окремому розвороті книги – містить теоретичну та практичну частину для формування словникового запасу рівнів A1–B1.

Посібник для вивчення лексики німецької мови

Мова видання – німецька, проте на сайті «Методики» можна завантажити безкоштовно український переклад словників і коментарі до кожного уроку.

Крім цього, на дисках і онлайн доступні аудіозаписи діалогів і вправи на аудіювання.

Аналогічний посібник «Klipp und Klar» є практичною граматикою німецької мови, необхідною для отримання нового Zertifikat Deutsch. Крок за кроком, 99 розділів-уроків знайомлять учнів із граматичними особливостями німецької мови. Принцип подачі матеріалу такий самий, як і в попередньому посібнику: половина кожного розвороту містить теорію в зрозумілій і навіть розважальній формі, інша половина – практичні завдання для гарантованого засвоєння пройденого матеріалу.

До речі, всю інформацію в обох посібниках надано лаконічно і доступно, з використанням типових життєвих ситуацій, простих ілюстрацій, підказок і порад. Наприкінці книг можна знайти ключі до вправ і перевіряти себе під час навчання. Зазначені підручники чудово підходять як для самостійного вивчення німецької мови, так і для занять у групі.

Замість висновку

Приводів вчити мову Гете і Шиллера, Лейбніца і Бетховена, Бісмарка і Ремарка можна знайти багато: особистий інтерес, робота, хобі, бажання вчитися і/або жити в країні, в якій говорять німецькою, тощо. Яким би не був початковий імпульс у Вас – підійдіть відповідально до вибору «вчителів», щоб знайти власну схему руху до мети і не закинути навчання на півдорозі. Серед згаданих книг є посібники з різними підходами і пріоритетами, які допоможуть зробити старт у німецькій мові цікавим і ефективним водночас. Починайте з того, що ближче Вам по духу і досягайте результатів перш за все собі на втіху і задля здійснення важливих планів. Успіхів!

Товар додано до списку