Зміст

    1. Тисяча слів, які дійсно потрібні
    2. Особливості словника «Починай говорити англійською» (та іншими мовами)
    3. Тисяча є. Що далі?

Вам доводилося чути що-небудь про принцип Парето або співвідношення 80/20? Відповідно до нього, переважна більшість наслідків (близько 80%) зумовлена зовсім невеликою кількістю причин (20%). Одним із найбільш привабливих наслідків принципу Парето для звичайної людини є те, що можна прикласти у будь-якій справі відносно небагато зусиль (десь 20%), а отримати до 80% успішного результату, якщо розуміти, що і куди прикладати.

1. Тисяча слів, які дійсно потрібні

Тисяча слів – це багато чи мало? Якщо говорити про словниковий запас дорослої освіченої людини – то малувато. А якщо порахувати, скільки слів середньостатистична людина вживає в повсякденному житті, то виявиться, що тисячі вистачає з головою (поки не доходить до пояснювальних записок керівництву про причину чергового запізнення на роботу або задушевних нічних розмов на кухні, звісно). Тут мова йде не про брак ерудиції: в побуті ми спокійно обходимося без повних кишень синонімів і прихованих заначок фразеологізмів. А якщо вивчити цю тисячу слів іншою мовою – це вже схоже на план «менше зусиль для більшого результату», – треба брати.

Тисяча слів

Як вибрати потрібні слова, щоб не було страшно самостійно приїхати в чужу країну, погуляти подалі від туристичного маршруту, замовити їжу поза готелем, а потім проїхатися в транспорті і захоплено обмінятися враженнями з товариськими місцевими або такими ж туристами, але з іншого кінця світу? Дуже просто: вже зараз беремо розмовник «Починай говорити англійською» і вчимося на всьому готовому.

2. Особливості словника «Починай говорити англійською» (та іншими мовами)

Сама книга – невеликого розміру, трохи більша за середній смартфон, легко поміщається в руці і кишені. Проте в ній вже зібрано найбільш вживану лексику англійської мови з логічної розбивкою на тематичні блоки. Слова з транскрипцією і короткими реченнями-прикладами розміщено в двох колонках – англійською і українською або російською (є дві мовні версії). Дуже зручно по черзі закривати якусь із колонок і перевіряти, що ви вже запам'ятали. І слова, і речення до них наведено з перекладом, тому наприкінці навчання можна вийти на тисячу з обнадійливим хвостиком. Одначе справа все ж таки не в цифрах, а в тому, що з таким базовим словниковим запасом ви вже будете розуміти, про що говорять люди на вулиці і в телевізорі.

Особливості словника «Починай говорити англійською»

Крім англійської «Починай говорити ...» й іншими популярними мовами: німецькою, французькою, іспанською. Вони також виконані з перекладом на українську та російську мови. Крім цього, видавництво «Методика» пропонує розмовники «Топ 1000 слів» для польської та турецької мов. Цікаво? Переходьте за посиланнями до каталогу і замовляйте свої примірники, особливо якщо збираєтеся на відпочинок до сонячної Туреччини. У менш популярних серед туристів регіонах з віддаленням від готелю все менше людей розуміють бодай елементарні англійські слова. А з кишеньковим розмовником ви скоріше знайдете спільну мову з місцевими навіть у найекзотичнішій глибинці.

Топ 1000 слів. Турецька

3. Тисяча є. Що далі?

База – на те і база, щоб сяк-так задовольнити більше потреб із меншою витратою ресурсів. Для насолоди від читання англійської літератури мовою оригіналу її не вистачить, але для поверхневого використання тисячі слів «тут і зараз» уже буде чимало. Крім цього, повсякденні фрази завжди легше запам'ятовуються, а з таким стартовим капіталом буде простіше перейти до більш ґрунтовного вивчення мови за необхідності.

Мовна теорія і практика вимагають не тільки словникового запасу, але й граматичних правил. Першу тисячу слів відмінно доповнить «Англійська граматика коротко і легко». Об'єднати ці ресурси і плавно почати навіть з нуля можна з полегшеним експрес-курсом «Англійська мова 20 хвилин щодня» або більш ґрунтовним «Самовчителем англійської мови». Такі або схожі комплексні курси для самостійного вивчення є і для інших іноземних мов – ви легко знайдете те, що вас цікавить, у розділі «Самоосвіта». Відносно просто і ефективно – чому б і не спробувати?

Товар додано до списку