Зміст:

  1. Переваги 20-хвилинної серії
  2. Структура курсу «Англійська мова 20 хвилин щодня»
  3. Альтернативні способи вивчення іноземної мови

Іноземна мова за 20 хвилин

Що таке двадцять хвилин у сучасному світі? У великому місті не всі встигнуть за цей час подолати шлях на роботу або додому хоча б на одному виді транспорту. З іншого боку, дуже багато речей може трапитися і за менший час. А кілька разів по 20 хвилин – і горизонт можливостей розширюється до несподіваних величин.

Необхідність виділити 15–20 хвилин для себе часто не викликає жаху, пов'язаного з переплануванням дня. Саме тому все більше тренерів і викладачів розробляють експрес-програми, які займають небагато часу, але щодня. Словом, займаючись навіть по 10–30 хвилин, можна позбутися від зайвих сантиметрів на талії або отримати нову професію. Вивчити іноземну мову, приділяючи їй регулярно по 20 хвилин, також більш ніж можливо.

1. Переваги 20-хвилинної серії

Ентузіазм, який охоплює на старті нового захоплення, важливо зберегти якомога довше. На поч атку вивчення нової мови або заповнення прогалин у вже знайомій багато хто ковтає інформацію великими шматками і поспішає просунутися далі. Це похвально, але в якийсь момент паузи між підходами стають дедалі більшими, а повернутися на шлях навчання заважають інші, не менш важливі справи, які також вимагають уваги і часу.

Основною перевагою курсу «Англійська мова 20 хвилин щодня» є чітка розбивка інформації на невеликі порції. Їх легко вписати в свій розклад заздалегідь або звернутися за зручної нагоди, коли випадково звільниться «вікно». Кожен такий 20-хвилинний урок виділено і позначено, що спрощує просування вперед. Адже вже не треба турбуватися, що доведеться кинути великий розділ на півдорозі, а потім шукати зачіпки і згадувати, на чому закінчили «лупати ту скалу».

Серія таких мовних експрес-курсів не обмежується англійською: виділяючи по 20 хвилин щодня, ви можете вчити ще й німецьку, іспанську, італійську чи французьку мови. Для інтересу – хоч усі разом, якщо вам так подобається. Адже принцип і структура для різних посібників цієї серії схожі, а наповнення для кожної мови індивідуальне. До речі, структура і є другою, та не менш важливою перевагою курсів «20 хвилин щодня», адже плавно і органічно знайомить з граматикою і лексикою, які підійдуть навіть для навчання «з нуля».

2. Структура курсу «Англійська мова 20 хвилин щодня»

Експрес-курс «Англійська мова 20 хвилин щодня», як і інші мовні версії, складається з паперового посібника і аудіосупроводу. Книга містить 32 розділи, в яких плавно і системно розглядаються окремі теми, граматика і лексика до них. Кожен такий розділ розбитий на кілька 20-хвилинних частин.

Структура курсу «Англійська мова 20 хвилин щодня»

Окрема 20-хвилинка починається з теоретичного матеріалу для засвоєння – наприклад, вітання (як у першому уроці) або вживання модальних дієслів. Якщо ліміт часу дозволяє, то в неї входять практичні вправи на пройдений матеріал. Такий підхід сприяє запам'ятовуванню і формує навички вживання слів або граматики в контексті. Деякі 20-хвилинки не містять вправ, а тільки словниковий запас, який знадобиться для проходження тієї чи іншої теми.

У кожному розділі є діалоги, які стосуються обраної теми «уроку». Аудіозаписи цих діалогів якраз і можна знайти на дисках, що входять до зазначеного експрес-курсу, або онлайн на сайті видавництва «Методика». Прослуховування їх у звичайному або сповільненому темпі сприяє розумінню англійської на слух і допомагає заговорити самим. Загалом уроки ненудні, з ілюстраціями і життєвими примітками.

Вправи з англійської мови

Крім цього, на початку паперового посібника ви знайдете основні принципи вимови, а в кінці – ключі до вправ, переклад вже згаданих діалогів, а також збірний словник. Всі пояснення і коментарі по ходу посібника виконано українською мовою.

Англійська мова

3. Альтернативні способи вивчення іноземної мови

Якщо ви хочете опанувати нову мову, але боїтеся потрапити в нетрі незнайомих слів і структур, найкраще починати саме з подібних експрес-курсів. Якщо страшно не встигнути через брак часу – «20 хвилин щодня» відмінно узгоджується з будь-яким тайм-менеджментом. Якщо є можливість приділяти англійській більше часу за раз – зверніть увагу на курс «Англійська за 30 днів». Його уроки побудовано трохи інакше, але також комплексно ведуть до вивчення мови. Цей курс доступний також для німецької, іспанської, італійської та французької мов.

Якщо ж вам потрібно зміцнити знання, отримані з початковим курсом, варто озброїтися окремими посібниками для розширення словникового запасу і граматичних нюансів. Вивчити слова в контексті і з ілюстраціями допоможе «Візуальний словник». А «Англійська граматика коротко і легко» допоможе «підтягнути» граматику в розмовному контексті. Якщо вам цікаво практикувати англійську хоча б до «впевненого середнячка», варто озброїтися практичним курсом «Самовчитель англійської мови» , який може вивести вас на європейський рівень В1.

Товар додано до списку