Содержание:

 1. Logico Primo - радість, задоволення, успіх
 2. Переваги Logico Primo для учнів , вчителів, батьків
 3. Logico Primo - гарантія позитивного оцінювання

Як іноді нам, дорослим людям, не вистачає позитивної оцінки, схвалення або просто похвали. Як нам хочеться, щоб помітили наші зусилля, навіть якщо результат роботи поки що залишає бажати кращого. Ми вкотре ставимо собі болісне запитання: «Чому ніхто не бачить моїх старань? Хіба це справедливо?» 

А тепер уявіть собі учня першого класу, який на уроці опинився в подібній ситуації. Що він відчуває? Страх перед невдачею? Небезпеку бути знову непочутим? Невпевненість і розчарування в собі і в своєму оточенні? На жаль, так. 

І щоб не допустити подібних ситуацій і не поранити маленьке сердечко, на допомогу вчителю приходить новітній інструмент Logico Primo. Він дозволить оцінити, ЯК першокласник йшов до своєї мети: наскільки був залучений в процес навчання, як справлявся з труднощами, чи виявляв здібності та інші фактори становлення особистості дитини. І він почне довіряти, розкривати свої таланти, радіти своїм, нехай ще маленьким, але успіхам, отримувати задоволення від навчання в школі.

Logico Primo - радість, задоволення, успіх

Оцінювання є однією з важливих складових освітнього процесу. Воно мотивує, даючи поштовх для досягнення нових навчальних цілей; воно надихає, роблячи процес хвилюючим і захоплюючим. Водночас не є таємницею, що не зовсім уміле чи недостатньо професійне оцінювання може стати причиною втрати мотивації і бажання осягати нові знання, опановувати нові вміння, прагнути до вдосконалення. Особливо це стосується молодших школярів, для яких оцінювання може стати як стимулом для подальшого просування в навчанні, так і приводом розчаруватися в своїх силах, у собі як в особистості, що в подальшому може призвести до відсутності прагнення розвиватися, а в крайньому разі – навіть до саморуйнування особистості. Як уникнути цих проблем? Як створити ситуацію успіху, щоб кожна дитина в процесі роботи відчувала себе в зоні комфорту? Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтесь про унікальний навчальний продукт Logico Primo, і у вас не залишиться сумнівів, що оцінювання знань і умінь учнів молодшого шкільного віку можна провести не тільки максимально об'єктивно, а й цікаво для кожного учня.

Logico1

Переваги Logico Primo для учнів , вчителів, батьків

У зв'язку з новими вимогами до оцінювання учнів початкової школи, а саме 1-х та 2-х класів, кожен учитель повинен переглянути способи і прийоми реалізації зазначеного виду діяльності. Йому необхідно відмовитися від традиційного (підсумкового) виду оцінювання, замінивши його на формуюче оцінювання, мета якого – дати оцінку не результату учня, а процесу його навчання, формування, розвитку. Саме формуюче оцінювання надає позитивного відтінку цьому нелегкому етапу на кожному уроці. Logico Primo стане незамінним інструментом для систематичного здійснення оцінювання, даючи всім учасникам навчального процесу можливість побачити його переваги:

– для вчителя – це:

  1. легка і швидка діагностика потреб учнів;
  2. прогнозування та обговорення з учнями очікуваних результатів і критеріїв успішності;
  3. здійснення планування подальшої навчальної діяльності;
  4. стимулювання учнів для осмислення і самооцінювання рівня очікуваних результатів;
  5. створення доброзичливої ​​атмосфери в класі, моделювання ситуацій довіри, що формує вміння колаборативного навчання (у парах, групах і т. п.);
  6. обговорення з учнями їхніх досягнень і шляхів удосконалення;

        –  для учня –  це:

         1. підвищення рівня внутрішньої мотивації;
         2. формування впевненості в собі, в своїх силах;
         3. формування здатності до самоспостереження і усвідомлення відповідальності за власне навчання;
         4. формування вміння працювати в команді;

             –  для батьків –  це:

              1. отримання повної і об'єктивної інформації про успіхи дитини в школі;
              2. побудова довірливих партнерських відносин з учителем.

              Logico2

              Logico Primo - гарантія позитивного оцінювання


              Logico Primo – це новий підхід до процесу оцінювання, в основі якого лежать впевненість учня у власних силах, педагогічну майстерність вчителя, гордість батьків за досягнення їхньої дитини.


              Товар додано до списку