Being Creative - навчальний посібник - фото 1
Being Creative - навчальний посібник - фото 1

Being Creative - навчальний посібник

Delta Publishing

Проблема змін в класі

01013513
Є в наявності
889 ₴

 

Опис - Being Creative - навчальний посібник

Книга «Being Creative» веде Вас у подорож, яка розкриває, як усі вчителі мають потенціал стати креативними. Незалежно від того, маєте Ви досвід чи новачок у класі, креативність дозволить Вашому навчанню злетіти. Це показує, що:

  • креативність, якою так часто нехтують, має вирішальне значення для успішного навчання
  • можна розвивати творчий потенціал педагогів
  • творчість майже завжди принесе зміни на краще

Being Creative містить три відмінні частини A, B і C, які по черзі зосереджені на теорії, практиці та розвитку:

  • Частина A: Розглядає, як визначення та концепції творчості розвивалися в історії, і демонструє, як ці зв’язки з сучасним мисленням щодо творчої практики. Зокрема, у ньому розглядаються теми «Креативність і вчителі» та «Креативність і класна кімната», що призводить до дискусії про те, як креативність можна розвивати за допомогою відповідних стратегій.
  • Частина B: Містить дуже практичні завдання, які можуть бути додані до репертуару будь-якого зайнятого вчителя. Вони дотримуються стратегій, викладених у Частині А: простота, комбінована креативність, грайливість і готовність до ризику, і всі вони вимагають невеликої підготовки або взагалі не вимагають, але додають хвилювання будь-якому мовному класу. Вчителям будуть особливо корисні додаткові коментарі, які супроводжують кожну вправу, надаючи обґрунтування та спонукаючи до роздумів.
  • Частина C: Розглядає проблеми внесення змін у клас, допомагаючи вчителям подолати деякі їхні страхи та опір творчості. Існують вправи, які можна виконувати самостійно або на семінарах з підвищення кваліфікації вчителів, щоб ви могли продовжити свій шлях до творчості як частину свого безперервного професійного розвитку.

Деталі товару - Being Creative - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - Being Creative - навчальний посібник

Немає відгуків

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше