Culture in our Classrooms - навчальний посібник - фото 1
Culture in our Classrooms - навчальний посібник - фото 1

Culture in our Classrooms - навчальний посібник

Delta Publishing

Викладання мови через культурний контент

01013643
Під замовлення
889 ₴

 

Опис - Culture in our Classrooms - навчальний посібник

«Culture in Our Classrooms» визнає роль культури в класі з викладання англійської мови та пропонує зміст уроків, який є актуальним, корисним і цікавим для учнів. Понад 80 практичних і простих у використанні комунікативних завдань допоможуть вашим студентам:

  • усвідомлювати норми цільової культури та поведінки
  • краще розуміти власні та інші переконання та цінності
  • бачити далі стереотипів і співпереживати іншим культурам

Culture in our Classrooms містить три відмінні частини, які по черзі зосереджені на теорії, практиці та розвитку:

  • Частина A: Вивчає визначення культури. Автори досліджують переконання, що лежать в основі поведінки, і розмірковують про нерозривний зв’язок між культурою та мовою, припускаючи, що культура як «вміст класу» залучає учнів на багатьох рівнях, дозволяючи їм спілкуватися про щось глибоке, переконливе та варте уваги.
  • Частина B: Містить велику кількість заходів, які заохочують критичне мислення учнів і спілкування між учнями. Вони залучають студентів до реагування та роздумів, обміну та порівняння - і згруповані в чотири розділи, які сприяють культурній обізнаності, зосереджуються на культурних конотаціях мови, формулюють рамки мислення для вивчення та, нарешті, зосереджують їхню увагу на англомовній країні.
  • Частина C: Розглядає культуру в контексті розвитку вчителів і пропонує 16 практичних вправ для аудиторних занять. Вправи охоплюють чотири основні сфери навичок для особистого та професійного вдосконалення: спостереження, слухання, встановлення стосунків та співпереживання.

Деталі товару - Culture in our Classrooms - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - Culture in our Classrooms - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше