The CLIL Resource Pack - навчальний посібник - фото 1
The CLIL Resource Pack - навчальний посібник - фото 1

The CLIL Resource Pack - навчальний посібник

Delta Publishing

Роботи з фотокопіюванням та інтерактивною дошкою для вчителів початкової та молодшої школи

01017290
Є в наявності
1 599 ₴

 

Опис - The CLIL Resource Pack - навчальний посібник

The CLIL Resource Pack пропонує вчителям понад 120 мотиваційних заходів для класу CLIL. Набір складається з підручника ресурсів, який можна фотокопіювати, і супровідного програмного забезпечення IWB (інтерактивна дошка), а також понад 60 пісень, співів, віршів і діалогів, щоб оживити класну кімнату. Матеріали написані для учнів початкової та старшої школи.

The CLIL Resource Pack розділений на 10 розділів, які охоплюють такі теми, як життєві цикли, харчування, живі істоти, сили та рух, погода та вода з міжпредметними зв’язками з наукою, географією, ІКТ, мистецтвом та ремеслами, музикою, спортом та англійською літературою. Кожен розділ містить 6 уроків, які підходять для різних рівнів здібностей.

The CLIL Resource Pack містить широкий спектр завдань і робочих аркушів CLIL, усі вони підкріплені розширеними нотатками для вчителя та додатковими вправами. Компакт-диск IWB, що додається, є ефективним навчальним засобом для оживлення предметів у класі за допомогою різноманітних матеріалів та ігор, пісень, вправ, зображень та аудіо. Також доступний банк веб-адрес, доступ до якого можна отримати безпосередньо з IWB, натиснувши на посилання.

Ключові особливості:

  • Кожна дія проста у підготовці, її легко адаптувати до індивідуальних потреб студента та мотивує молодь.
  • Кожну дію можна розглянути на одному уроці.
  • Кожен вид діяльності зосереджується не лише на міжпредметному змісті, але й на функціях, структурах і областях словникового запасу.
  • Кожна вправа висвітлює лексичні області в слоті для розминки перед вправою.
  • Кожна діяльність супроводжується веб-посиланнями для отримання додаткової інформації та ідей.

Деталі товару - The CLIL Resource Pack - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - The CLIL Resource Pack - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше