Storytelling With Our Students - навчальний посібник - фото 1
Storytelling With Our Students - навчальний посібник - фото 1

Storytelling With Our Students - навчальний посібник

Delta Publishing

Техніка розповідання казок з усього світу

01013544
Немає в наявності
889 ₴

 

Опис - Storytelling With Our Students - навчальний посібник

«Storytelling With Our Students» запрошує вас у захоплюючу особисту подорож у компанії Девіда Хітфілда – досвідченого викладача та відданого оповідача. Він познайомить вас з мистецтвом розповідати історію без сценарію та надасть вам можливість перенести історії з багатьох культур на яскраве життя у вашому викладанні мови. Розповідь створює впевненість, розвиває мовні навички, заохочує вільне мовлення та слухання, а також підвищує мотивацію та взаємодію.

  • Вчителі відкривають методи успішного розповідання казок.
  • Учні виявляють, що вони теж можуть бути оповідачами.

Книга містить історії з усього світу - і зосереджена на техніках розповідання, які змінять усе, коли ви їх розповідаєте.

Storytelling With Our Students містить три відмінні частини, які по черзі зосереджені на теорії, практиці та розвитку:

  • Частина A: представляє історію оповідання історій через віки та культури, а також те, як його можна інтегрувати у викладання загалом і вивчення мови зокрема.
  • Частина B: представляє безліч історій, супроводжуючи їх усіма прийомами для їх успішного розповідання. Три розділи – «Учитель як оповідач», «Учень як оповідач» і «Креативні шляхи введення та виходу з історії» — вказують на те, що розповідь у класі містить набагато більше, ніж здається на перший погляд.
  • Частина C: відкриває додаткові можливості для тих із вас, хто вирушає у чарівний світ історій, показуючи, як «Розповідання історій з нашими студентами» може бути лише початком вашої особистої подорожі.

Деталі товару - Storytelling With Our Students - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - Storytelling With Our Students - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше