SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник - фото 1
SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник - фото 1

SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник

Delta Publishing

Інтегровані навички роботи та мовної практики

01013445
Немає в наявності
499 ₴

 

Опис - SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник

Посібник для вчителя містить ідеї для провідних заходів, запропоновані процедури уроків і додаткові завдання для кожного розділу.

«SkillsWork» — це захоплююча книга для вчителів і студентів, які хочуть зосередитися на розвитку навичок на середньому рівні та далі. SkillsWork можна використовувати разом із стандартним підручником або окремо, ідеально, якщо ви хочете викладати поза підручником частину дня чи тижня. SkillsWork пропонує сорок цікавих уроків інтегрованої роботи з навичками, у кожному з яких є навичка фокусування, а також пов’язується для відпрацювання всіх чотирьох навичок у кожному уроці.

SkillsWork надає безмежні можливості для розширення та практики лексичного діапазону студентів, використовуючи як активний, так і пасивний словниковий запас. Він передбачає роботу над словосполученнями, фразовими дієсловами, словотворенням, ідіомами та регістром.

SkillsWork складається з різних типів завдань, від повного обговорення в класі до індивідуальних домашніх завдань, що дає учням можливість вивчати та використовувати нову мову різними способами.

SkillsWork забезпечує практику виконання письмових і розмовних завдань, які вимагаються від студентів у житті, на роботі та на іспитах; написання листів, огляди, електронні листи, звіти, скарги, планування, порівняння, обговорення, заперечення тощо.

Деталі товару - SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - SkillsWork, Teacher’s Book - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше