Telling Tales in English - навчальний посібник - фото 1
Telling Tales in English - навчальний посібник - фото 1

Telling Tales in English - навчальний посібник

Delta Publishing

Розповіді казок на англійській мові.

01017283
Під замовлення
1 065 ₴

 

Опис - Telling Tales in English - навчальний посібник

Розрахована на вчителів дітей раннього віку. Розповідь казок англійською мовою містить сторінки відомих і улюблених історій, які можна копіювати, з супутніми вправами, для використання з учнями 8-11 років.

Кожна історія охоплює низку уроків із різноманітними видами діяльності, які відпрацьовують певну мову та словниковий запас. Ці заходи також покликані допомогти вчителям використовувати інші подібні історії зі своїми учнями.

Матеріал у Telling Tales англійською: простий і легкий у підготовці, з повними записами для вчителів, які містять інформацію про кожну з історій використовує цікаві та мотивуючі історії та заняття допомагає учням зрозуміти, даючи мову в контексті дозволяє переробляти та повторювати мову природним шляхом.

Telling Tales англійською можна використовувати як доповнення до будь-якого основного курсу або бути частиною тематичного проекту.

Деталі товару - Telling Tales in English - навчальний посібник

Автор
Меган Джеймс
Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - Telling Tales in English - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше