Role Plays for Today - навчальний посібник - фото 1
Role Plays for Today - навчальний посібник - фото 1

Role Plays for Today - навчальний посібник

Delta Publishing

Вправи для фотокопіювання, щоб змусити учнів говорити

01017276
Є в наявності
1 000 ₴

 

Опис - Role Plays for Today - навчальний посібник

Role Plays for Today — це підручник із можливістю фотокопіювання для дорослих і підлітків, які вивчають англійську мову. Він забезпечує розширену практику мовлення та може використовуватися як на уроках EFL, так і на ESOL від початкового до просунутого рівнів. Рольові ігри на сьогодні надають вчителям миттєвий ресурс усіх рольових ігор, які їм знадобляться щодня. Це надає студентам приємні розмовні вправи в сучасному контексті, з яким вони можуть мати стосунок. Рольові ігри на сьогодні:

  • гарантовано змусить студентів говорити в природному контексті реального світу.
  • містить рамки «Мова перекладу» на всіх картках рольової гри, надаючи учням зручний вибір ключових виразів і функціональної мови, що відповідає рольовій грі.
  • включає в себе всі «класичні» рольові ігри в класі, такі як співбесіда при прийомі на роботу, візит до лікаря, магазин одягу та ресторан — з великою кількістю творчих ідей!
  • містить багато нових ідей і контекстів для рольових ігор, таких як «Запис у спортзал», «Погані новини», телевізійне чат-шоу, інтернет-кафе, співбесіда в університеті та паспортний контроль.
  • У кожній рольовій грі є пропозиції щодо введення та подальшої роботи, щоб забезпечити повноцінний урок.
  • містить чіткі вказівки та пропозиції щодо адаптації до різного розміру класу, тривалості уроку та навчального середовища.
  • чітко вказує граматику, функціональну мову та словниковий запас для кожної рольової гри в примітках для вчителя, у детальному змісті та в покажчиках швидкого довідника в кінці книги.

Деталі товару - Role Plays for Today - навчальний посібник

Мова видання
Англійська
Вид палітурки
М'яка обкладинка
Вивчення мови
Англійська

Відгуки - Role Plays for Today - навчальний посібник

Немає відгуків
Товар додано до списку

Працюючи з цим сайтом, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів сервісів Google. Це необхідно для нормального функціонування сайту, показу цільової реклами та аналізу трафіку. Статистика використання сайту відправляється в Google Детальніше