Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers» - фото 1
Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers» - фото 1

Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers»

Лаура Бродбент

Англійська мова (5-й рік навчання) Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers»

 

Описание - Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers»

Підручник створено за Модельною навчальною програмою «Іноземна мова. 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Редько В.Г., Шаленко О.П., Сотникова С.І., Коваленко О.Я., Королецька І.Б., Якоб О.М., Самойлюкевич І.В., Добра О.М., Кіор Т.М.)

НМК English with Bloggers створений в рамках спільного міжнародного проєкта видавництв «МЕТОДИКА ПАБЛІШИНГ» та DELTA PUBLISHING (Великобританія) для НУШ України та базуюється на інтегруванні умінь 21-го століття, як-от, спілкуванні, співпраці, креативності, критичного мислення та поваги до культури та традицій інших народів через проектну роботу, творчі завдання та компетентнісний, інтегрований, комунікативно-діяльнісний, особистісно-орієнтований підходи.

Cкладаються з підручника, робочого зошита, методичного посібника для вчителя та мультимедійного додатку і реалізують методику навчання та компетентнісний потенціал предмету «ІНОЗЕМНІ МОВИ».

Скачать - Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers»

Вам нужно авторизоваться для просмотра.

Отзывы - Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), «English with Bloggers»

Нет отзывов
Товар добавлен в список желаний

Работая с этим сайтом, вы даете свое согласие на использование файлов cookie сервисов Google. Это необходимо для нормального функционирования сайта, показа целевой рекламы и анализа трафика. Статистика использования сайта отправляется в Google Подробнее