Итальянский за 30 дней. Книга + аудио-CD
Итальянский за 30 дней. Книга + аудио-CD

Итальянский за 30 дней - Книга+аудіо-CD

03620497
169,00 грн
Швидке замовлення

Цей цікавий курс італійської мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з італійської мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках італійську мову, якою розмовляють у Римі і Мілані, і навчитеся розуміти будь якого італійця.

Цей цікавий курс італійської мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з італійської мови.

На основі  реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках італійську мову, якою розмовляють у Римі і Мілані, і навчитеся розуміти будь якого  італійця. Теми охоплюють подорожі у поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт.  Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ та словник. нформація з країнознавства допоможе краще розуміти людей та країну. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна швидко досягти успіхів.

Ліцензійнє видання.

Виробник
Методика
Країна виробник
Украина
Вивчення мови
Итальянский
Мова видання
Итальянский/Русский
Вид обкладинки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тематика
для самостоятельного обучения
Вид
учебник
Кількість сторінок
288
Тип поліграфічного паперу
Офсетний №1
Вага
350г
ISBN
978-966-362-049-7
Автор
Паола Фраттола
Cерія
компакт-курсы "... за 30 дней"
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку