Учебное пособие Delta Publishing Delta Young Learners English.Fantastic Flyers Viv Lambert and others (Teacher`s Resource Pack)
Учебное пособие Delta Publishing Delta Young Learners English.Fantastic Flyers Viv Lambert and others (Teacher`s Resource Pack)

Навчальний посібник Delta Publishing Delta Young Learners English.Fantastic Flyers Viv Lambert and others (Teacher`s Resource

01511464
200,00 грн
Швидке замовлення

Малюкам, що вивчають Англійську

Серія з трьох рівнів для малюків, що вивчають англійську мову, аснована на навчальній програмі Кембриджського тестування для маленьких учнів. Друге видання було широко переглянуто та оновлено для 2018 року навчального плану з яскравим новим оформленням і додатковими ресурсами для вчителів, в тому числі матеріалів для інтерактивної дошки.Delta Young Англійська для дітей пропонує діяльний підхід, заснований на активній участі в повсякденній роботі в класі. Супер стартери - це перший рівень, підходить для 7-9-річних. Він закликає учнів «вчитися в процесі роботи». Могутні Ходоки є курсом на основі проектів підходить для 9-11-річних. Фантастичні Літуни також на основі проектної діяльності і підходить для 11-13-річних. Всі книги дають ідеальну підготовку до тестів Cambridge YLE, а також є відмінним курсом для будь-якого юного учня.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Английский
Язык издания
Английский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
педагогам
Вид
методическое пособие
Количество страниц
250
Тип полиграфической бумаги
Офсетная №1
Вес
400г
ISBN
978-312-5013-94-0
Автор
Viv Lambert
Учебный период
начальная школа
средняя школа
Серия
Delta Young Learners English
Образовательный уровень
CEFR Pre A1-A2/ 3 levels
Viv Lambert
Немає відгуків
Товар додано до списку