Самоучитель немецкого языка с упражнениями и ключами
Самоучитель немецкого языка с упражнениями и ключами

Самоучитель немецкого языка с упражнениями и ключами - навчальний посібник

02620381
199,00 грн
Швидке замовлення

Даний самовчитель має на меті допомогти всім бажаючим самостійно оволодіти основами німецької мови. Він знайомить з вимовою, дає основні правила граматики, пояснює значення і вживання близько 1500 німецьких слів, вчить говорити по німецьки і розвиває навик читання текстів середньої важкості. На цій основі можна надалі вдосконалювати свої знання з німецької мові. Самовчитель передбачає також постійний контроль за допомогою питань для самоконтролю і ключів до завдань, що розміщені в кінці підручника.

"Самоучитель немецкого языка с упражнениями и ключами" буде корисний всім, хто бажає індивідуально опанувати основи німецької мови.

Він познайомить учня з вимовою в німецькій мові, просвітить в основах німецької граматики, пояснить значення і вживання близько півтори тисячі слів, вчить говорити німецькою в межах пропонованого лексичного і граматичного матеріалу і розвиває навик читання текстів на німецькою мовою середньої складності. Оволодівши цим матеріалом, учень зможе читати газету і журнальні статті, користуючись словником, і вести бесіду з тематики, охопленої самовчителем. На цій основі можна надалі вдосконалювати свої знання з німецької мови в області, що цікавить учня: приступити до читання наукового тексту за фахом або художнього твору, а особи, які готуються до усного спілкування з іноземцями на німецькій мові, зможуть користуватися розмовниками і іншими відповідними посібниками.

Лексичний та граматичний матеріал подається в самовчителі дозовано і послідовно. Оригінальна система вправ в кожному уроці вказує учням програму діяльності, що забезпечує повне засвоєння матеріалу уроку і формування навичок усного мовлення, читання та письма. Детальні вказівки, як працювати над самовчителем, дають також методичні інструкції до кожної частини книги.

"Самовчитель німецької мови з вправами і ключами" дає можливість учневі постійно контролювати себе за допомогою питань для самоконтролю, наявних в кожному уроці, і ключа до завдань, поміщеного в кінці підручника.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Немецкий
Язык издания
Немецкий/Русский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
абитуриентам
для самостоятельного обучения
педагогам
студентам
школьникам
Вид
пособие
справочник
Количество страниц
464
Тип полиграфической бумаги
Офсетная №1
Вес
600г
ISBN
978-966-362-038-1
Автор
Москальская О.И.
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку