Самоучитель итальянского языка
Самоучитель итальянского языка

Самоучитель итальянского языка - навчальний посібник

03620510
199,00 грн
Швидке замовлення

Учням пропонується найповніший самовчитель італійської мови, що поєднує в собі такі унікальні якості-докладний і послідовний виклад навчального матеріалу, що дозволяє досконало освоїти італійську мову-ретельно підібрані вправи а також систематизація матеріалу, що викладається допомагає учням закріпити засвоєний граматичний матеріал.

Секція ключів містить докладні відповіді на всі вправи, наведені в підручнику.

Численні діалоги, побутові сцени, проставлені наголоси дозволяють опанувати розмовною мовою.

Програми включають словник, список неправильних дієслів, переклад уроків.

Самовчитель призначений для осіб, які бажають самостійно вивчати італійську мову. Завданням його є ознайомлення учнів з італійським вимовою, граматикою і лексикою в такому обсязі, щоб вони, засвоївши матеріал підручника, могли володіти розмовною мовою і самостійно читати публіцистичні та художні твори середньої складності. З цією метою в підручник введені як діалоги на побутові теми, так і адаптовані уривки творів художньої літератури.

Підручник містить граматичний матеріал, що включає уроки для контролю засвоєння знань і ключі до них, список неправильних дієслів і словник, що охоплює близько 3300 слів з різних областей повсякденному, суспільно-політичного і культурного життя.

Для студентів, учнів шкіл, коледжів, вищих навчальних закладів, усіх бажаючих самостійно вивчати італійську мову.

Тип
самовчитель
Автор
Василевская Д.
Cерія
самовчитель
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку