Самоучитель испанского языка с упражнениями и ключами
Самоучитель испанского языка с упражнениями и ключами

Самоучитель испанского языка с упражнениями и ключами

04620589
199,00 грн
Швидке замовлення

Даний підручник призначений для учнів, які починають самостійно вивчати іспанську мову. Головна мета підручника - допомогти учням оволодіти основними правилами вимови та граматики, а також дати можливість придбати словниковий запас, достатній для самостійного читання літератури іспанською мовою. Підручник складається з розділу "Фонетика", 60 уроків, ключа до текстів та вправ, а також словників: іспансько-російського і російсько-іспанського.

Підручник складається з розділу "Фонетика", 60 уроків з ключами до текстів та вправ і словників (іспансько-російського і російсько-іспанського). У розділі "Фонетика" даються короткі відомості про правила вимови звуків і про правила наголосу в іспанських словах. В уроках, які присвячені фонетичним явищам, дається транскрипція слів (в квадратних дужках).

Вправи після кожного уроку повинні забезпечити засвоєння, повторення і закріплення лексичного матеріалу. Ключ з перекладами іспанських текстів служить для перевірки правильності розуміння текстів і правильності виконання вправ. Видання призначене для всіх, хто бажає самостійно вивчати іспанську мову.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Испанский
Язык издания
Испанский/Русский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
абитуриентам
для самостоятельного обучения
педагогам
студентам
школьникам
Вид
пособие
справочник
учебник
Количество страниц
384
Тип полиграфической бумаги
Офсетная №1
Вес
500г
ISBN
978-966-362-058-9
Автор
Перлин О.
Тип
самоучитель
Серия
самоучитель
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку