• Новое
Parallelen 5. Testhef - Пилотный проект
Parallelen 5. Testhef - Пилотный проект

Parallelen 5. Testhef - Пилотный проект

0200003

В рамках інноваційного освітнього проекту Всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» видавництво «Методика Паблішинг» представляє навчально-методичний комплект з німецької мови для 5 класу (1-й рік навчання) «Parallelen 5» (автор: Н. П. Басай), як пілотний проект до використання учнями та вчителями в загальноосвітніх школах України.

Навчально-методичний комплект створений у співробітництві з видавництвом “Klett” (Німеччина) і складається з підручника, робочого зошита, тестового зошита, методичного посібника для вчителя, аудіоматеріалів, календарно-тематичного планування і повністю відповідає вимогам “Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти” (затверджено МОН України 19.02.2021 №235) та модельної навчальної програми «Друга іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М., Мацькович М. Р., Глинюк Л. М., Браун Є. Л.), «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.07.2021 №795) з урахуванням комунікативних умінь, загальних характеристик ситуативного спілкування, а саме: тематики, мовного інвентаря, мовленнєвих функцій та наскрізних умінь і сучасних вподобань молоді.

Навчально-методичний комплект «Parallelen 5» має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН від 18.04.2018 № 1/11-4223).

Електронна версія представлених матеріалів містить 2 теми навчально-методичного комплекту (підручник, робочий зошит, тестовий зошит, книга для вчителя, аудіоматеріали до всіх компонентів, календарно-тематичне планування). Матеріали можна завантажити за посиланням:  

Parallelen 5. Lehrbuch 

Parallelen 5. Audio

Parallelen 5. Arbeitsbuch

Parallelen 5. Testhef

Parallelen 5. Lehrerheft

Календарно-тематичне планування

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Немецкий
Язык издания
Немецкий/Украинский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
школьникам
Вид
тестовая тетрадь
Количество страниц
65
Тип полиграфической бумаги
офсетная №1
Вес
200г
ISBN
978-617-707-465-5
Автор
Басай Н.П.
Cерия
Раrallelen
Уровень
A1
Учебный период
средняя школа
Класс
5
Школа
средняя (5-9 класс)
Иллюстрации
цветные
Формат
220x290 мм
Категория
НУШ 5 клас
Басай Н.П.
Нет отзывов
Товар добавлен в список желаний