Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Writing skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)
Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Writing skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)

Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Writing skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)

01013414
410,00 грн
Заказ в один клик

Delta Академические цели: навыки письма

Delta Академічні Цілі являє собою серію підручників, розроблених, щоб допомогти студентам адаптуватися до можливості наукового дослідження англійською мовою. Delta Академічні Цілі: Навички читання була написана для підготовки студентів до академічної читання, роблячи акцент не тільки на екстенсивний розвиток навичок читання, а й на розвиток подальшого мови за чотирма основними напрямками: розуміння тексту, критичне мислення, використання тексту. Delta Академічні Цілі: Навички письма було написано для підготовки студентів до академічної письмової форми, роблячи акцент не тільки на розвиток сильних навичок академічного письма, а й на розвиток подальшого мови через п'ять основних напрямків: Структуру і організацію, критичне мислення, використання тексту, і оцінку письма. Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування була написана для підготовки студентів до академічної аудіювання, роблячи акцент не тільки на практиці, з розширеними темами прослуховування, а й на розвиток подальшого мови через три основних напрямки: фокусування на мові, розширення видів діяльності, а також вправи на розвиток словникового запасу. Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування розвиває основні навички в контексті переговорів в реальному житті, презентацій і обговорень. Аудіювання довгих текстів допомагають студентам розуміти переговори, презентації та бесіди в академічній і робітничому середовищі. Основні особливості серії: • написана як для студентів, так і аспірантів • теми відносяться до широкого кола загальних академічних предметних областей • тематика як академічна, так і загальна для щоденного життя, таким чином, доступна для всіх студентів • містить вправи на відпрацювання словникового запасу в переліку Academic Word, • підтримується інтернет-ресурсами, що складаються з банку довгих текстів і супутніх вправ, щоб сприяти розвитку у студентів навичок читання і письма.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Английский
Язык издания
Английский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
абитуриентам
студентам
Вид
книга
учебное пособие
Количество страниц
103
Тип полиграфической бумаги
офсетная №1
Вес
300г
ISBN
978-312-5013-41-4
Автор
Louis Rogers&Michael Thompson
Учебный период
высшая школа
старшая школа
Серия
Delta Academic Objectives
Образовательный уровень
CEFR B2-C1/3 titles
Категория
Skills
Иллюстрации
цветные
Формат
210х297 мм
Нет отзывов
Товар добавлен в список желаний