Німецька за 30 днів. Книга + аудіо-CD
Німецька за 30 днів. Книга + аудіо-CD

Німецька за 30 днів. Книга+аудіо-CD

02620428
169,00 грн
Швидке замовлення

Цей цікавий курс німецької мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з німецької мови.

На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите в 30 уроках німецьку мову, якою розмовляють у Гамбурзі, Берліні і Мюнхені, і навчитеся розуміти будь-якого німця.

Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, життя в родині, похід на роботу, по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт.

Уроки включають діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник.

Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей.

Даний самовчитель призначений для тих, хто не володіє німецькою мовою, але хоче швидко освоїти його і говорити німецькою.

Щодня працюючи з цією книгою, Ви через місяць зможете розуміти німецьку мову співрозмовника і спілкуватися з ним.

Курс складається з 30 уроків з розрахунку послідовного щоденного вивчення одного з них. Схема побудови уроку наступна: спочатку дається текст в формі діалогу на німецькій мові з подальшим перекладом на українську, за ним слідують необхідні правила граматики. Вправи мають на меті закріпити навички усного мовлення та правопису, а поурочний словник - закріпити знання лексики.

Щоб процес навчання був більш цікавим, в кінці кожного уроку повідомляються короткі відомості про Німеччину, способі життя німців, їх культуру, звички та ін. Ця інформація корисна для подорожуючих Німеччиною або тих, хто живе серед німців. Для самоконтролю у вивченні мови служать чотири проміжних тести, а в кінці книги є ключі до вправ. Додається також список найбільш уживаних німецьких слів, які необхідно вивчити і запам'ятати. Цей словник дається в кінці книги. Наявність цього словника дозволяє розуміти, говорити і читати німецькою.

Всі 30 уроків супроводжуються аудіо, де на початку тексти озвучені в темпі нормальної розмовної мови, а потім в уповільненому темпі для повторення за диктором.

Автор і видавці бажають Вам успіхів у вивченні німецької мови за допомогою даного курсу і сподіваються, що він Вам сподобається.

Виробник
Методика
Країна виробник
Украина
Вивчення мови
Немецкий
Мова видання
Немецкий/Украинский
Вид обкладинки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тематика
для самостоятельного обучения
Вид
учебник
Кількість сторінок
320
Тип поліграфічного паперу
Офсетний №1
Вага
350г
ISBN
978-966-362-042-8
Автор
Ангелика Г.Бек
Cерія
компакт-курсы "... за 30 дней"
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку