Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)
Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)

Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Teacher`s Book + Audio CD)

01013391
410,00 грн
Швидке замовлення

Книга учителя DELTA ACA OBJ-Навички читання/Delta Aca Obj- Reading Skills B2-C1, LHB.

Delta Академічні Цілі являє собою серію підручників, розроблених, щоб допомогти студентам адаптуватися до можливості наукового дослідження англійською мовою. Delta Академічні Цілі: Навички читання була написана для підготовки студентів до академічної читання, роблячи акцент не тільки на екстенсивний розвиток навичок читання, а й на розвиток подальшого мови за чотирма основними напрямками: розуміння тексту, критичне мислення, використання тексту. Delta Академічні Цілі: Навички письма було написано для підготовки студентів до академічної письмової форми, роблячи акцент не тільки на розвиток сильних навичок академічного письма, а й на розвиток подальшого мови через п'ять основних напрямків: Структуру і організацію, критичне мислення, використання тексту, і оцінку письма. Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування була написана для підготовки студентів до академічної аудіювання, роблячи акцент не тільки на практиці, з розширеними темами прослуховування, а й на розвиток подальшого мови через три основних напрямки: фокусування на мові, розширення видів діяльності, а також вправи на розвиток словникового запасу. Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування розвиває основні навички в контексті переговорів в реальному житті, презентацій і обговорень. Аудіювання довгих текстів допомагають студентам розуміти переговори, презентації та бесіди в академічній і робітничому середовищі. Основні особливості серії: • написана як для студентів, так і аспірантів • теми відносяться до широкого кола загальних академічних предметних областей • тематика як академічна, так і загальна для щоденного життя, таким чином, доступна для всіх студентів • містить вправи на відпрацювання словникового запасу в переліку Academic Word, • підтримується інтернет-ресурсами, що складаються з банку довгих текстів і супутніх вправ, щоб сприяти розвитку у студентів навичок читання і письма.

Образовательный уровень
CEFR B2-C1/3 titles
Автор
Louis Rogers&Michael Thompson
Серия
Delta Academic Objectives
Delta Publishing
Немає відгуків
Товар додано до списку