Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Student`s Book + Audio CD)
Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Student`s Book + Audio CD)

Книга Delta Publishing Delta Academic Objectives Reading skills Louis Rogers&Michael Thompson (Student`s Book + Audio CD)

01013384
520,00 грн
Швидке замовлення

Книга учня DELTA ACA OBJ-Навички читання/Delta Aca Obj- Reading Skills B2-C1, KB.

Delta Академічні Цілі являє собою серію підручників, розроблених, щоб допомогти студентам адаптуватися до можливості наукового дослідження англійською мовою. Delta Академічні Цілі: Навички читання була написана для підготовки студентів до академічної читання, роблячи акцент не тільки на екстенсивний розвиток навичок читання, а й на розвиток подальшого мови за чотирма основними напрямками: розуміння тексту, критичне мислення, використання тексту. Delta Академічні Цілі: Навички письма було написано для підготовки студентів до академічної письмової форми, роблячи акцент не тільки на розвиток сильних навичок академічного письма, а й на розвиток подальшого мови через п'ять основних напрямків: Структуру і організацію, критичне мислення, використання тексту, і оцінку письма . Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування була написана для підготовки студентів до академічної аудіювання, роблячи акцент не тільки на практиці, з розширеними темами прослуховування, а й на розвиток подальшого мови через три основних напрямки: фокусування на мові, розширення видів діяльності, а також вправи на розвиток словникового запасу. Delta Академічні Цілі: Навички прослуховування і конспектування розвиває основні навички в контексті переговорів в реальному житті, презентацій і обговорень. Аудіювання довших текстів допомагають студентам розуміти переговори, презентації та бесіди в академічній і робітничому середовищі. Основні особливості серії: • написана як для студентів, так і аспірантів • теми відносяться до широкого кола загальних академічних предметних областей• тематика як академічна, так і загальна для щоденного життя, таким чином, доступна для всіх студентів • містить вправи на відпрацювання словникового запасу в переліку Academic Word, • підтримується інтернет-ресурсами, що складаються з банку довших текстів і супутніх вправ, щоб сприяти розвитку у студентів навичок читання і письма.

Виробник
Методика
Країна виробник
Україна
Вивчення мови
Англійська
Мова видання
Англійська
Вид обкладинки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тематика
абітурієнтам
студентам
Вид
книга
навчальний посібник
Кількість сторінок
129
Тип поліграфічного паперу
офсетний №1
Вага
350г
ISBN
978-312-5013-38-4
Автор
Louis Rogers&Michael Thompson
Навчальний період
вища школа
старша школа
Серія
Delta Academic Objectives
Освітній рівень
CEFR B2-C1/3 titles
Категорія
Skills
Ілюстрації
кольорові
Формат
210х297 мм
Немає відгуків
Товар додано до списку