Італійська за 30 днів. Книга + аудіо-CD
Італійська за 30 днів. Книга + аудіо-CD

Італійська за 30 днів - Книга+аудіо-CD

03620503
169,00 грн
Швидке замовлення

Цей цікавий курс італійської мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з італійської мови. На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках італійську мову, якою розмовляють у Римі і Мілані, і навчитеся розуміти будь якого італійця.

Цей цікавий курс італійської мови не вимагає початкових знань. По ньому можна навчатися у будь-якому віці і вдома, і на мовних курсах. Він ідеальний для тих, хто хоче освіжити свої знання з італійської мови.

На основі  реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите у 30 уроках італійську мову, якою розмовляють у Римі і Мілані, і навчитеся розуміти будь якого  італійця. Теми охоплюють подорожі у поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, похід на роботу в будні дні, похід по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт.  Уроки містять діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ та словник. нформація з країнознавства допоможе краще розуміти людей та країну. Книга супроводжується аудіо-CD, за допомогою якої можна швидко досягти успіхів.

Ліцензійнє видання.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Итальянский
Язык издания
Итальянский/Украинский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
для самостоятельного обучения
Вид
учебник
Количество страниц
288
Тип полиграфической бумаги
Офсетная №1
Вес
350г
ISBN
978-966-362-050-3
Автор
Паола Фраттола
Cерія
компакт-курсы "... за 30 дней"
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку