Французька за 30 днів. Книга + аудіо-CD
Французька за 30 днів. Книга + аудіо-CD

Французька за 30 днів - Книга+аудіо-CD

05620664
169,00 грн
Швидке замовлення

Цей цікавий курс німецької мови не вимагає попередніх знань. По ньому можна вчитися всім бажаючим у будь-якому віці вдома або на курсах. Він ідеальний і для тих, хто хоче освіжити свої знання з французької мови.

На основі реальних ситуацій повсякденного життя і цікавих місць їх дії Ви вивчите в 30 уроках французьку мову, якою розмовляють у Парижі та Бордо, і навчитеся розуміти будь-якого француза.

Теми охоплюють подорожі в поїзді, літаку, автомобілі, екскурсії по місту, життя в родині, похід на роботу, по магазинах, на ринок за покупками, а також легкий флірт.

Уроки включають діалоги, переклади, граматичні пояснення, велику кількість вправ і словник.

Інформація з країнознавства допомагає краще розуміти країну і людей.

Тридцять уроків цього самовчителя допоможуть Вам придбати тверді знання основ французької розмовної мови і навчать Вас коректно виражати свої думки і спілкуватися з французами, використовуючи стійкі словесні конструкції. Цікаво й захопливо книга розповідає про враження і переживання молодої дівчини, яка приїхала до Франції вдосконалювати знання французької мови.

Уроки містять багато комунікативних тем в повсякденних ситуаціях і починаються з діалогів з подальшим переведенням. За ними слідують необхідні граматичні пояснення і різноманітні вправи, що цілеспрямовано закріплюють матеріал при самопідготовці. Паралельно з поурочним словником дається лінгвокраїнознавча інформація, що дозволяє ознайомитися зі способом життя, поведінковою психологією і звичками французів. Різноплановість структури підручника дозволяє зробити процес вивчення матеріалу більш привабливим і цікавим.

Рівень досягнутих успіхів Ви можете перевірити за допомогою п'яти проміжних тестів та ключів до вправ.

В ході освоєння матеріалу уникайте перенапруги, зовсім не обов'язково вкластися в 30 днів! Щодня засвоюйте невеликий розділ, використовуючи при цьому час у дорозі до місця роботи або навчання, обідню перерву та ін., що збільшить активний і пасивний запас знань. Цей самовчитель супроводжується 90-хвилинним аудіозаписом. Запис виконано в двох швидкісних режимах: в швидкому розмовному і уповільненому для повторення.

Пам'ятайте: у вивченні іноземних мов головним є поступовість, наполегливість і послідовність. Читаючи тексти вголос, артикулюйте чітко і ясно, порівнюючи вимову з аудіозаписом.

Автор і видавці сподіваються, що ці заняття принесуть Вам задоволення, і бажають успіхів у роботі.

Производитель
Методика
Страна производитель
Украина
Изучение языка
Французский
Язык издания
Французский/Украинский
Вид переплета
мягкий
Тип поверхности бумаги
матовая
Тематика
для самостоятельного обучения
Вид
учебник
Количество страниц
288
Тип полиграфической бумаги
Офсетная №1
Вес
350г
ISBN
978-966-362-066-4
Автор
Михелине Функе
Cерія
компакт-курсы "... за 30 дней"
Немає відгуків

Можливо вам також сподобається

Товар додано до списку