• Новий
Bloggers 1 Workbook - Пілотний проєкт
Bloggers 1 Workbook - Пілотний проєкт

Bloggers 1 Workbook - Пілотний проєкт

0100002

В рамках інноваційного освітнього проекту Всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» видавництво «Методика Паблішинг» представляє навчально-методичний комплект з англійської мови для 5 класу «Bloggers» (автор: Лаура Бродбент, видавництво “Delta Publishing”, Великобританія) як пілотний проект до використання учнями та вчителями в загальноосвітніх школах України.

Навчально-методичний комплект складається з підручника, робочого зошита, методичного посібника для вчителя, аудіо- та відеоматеріалів, календарно-тематичного планування та мультимедійного додатку і повністю відповідає вимогам “Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти” (затверджено МОН України 19.02.2021 №235) та модельної навчальної програми «Іноземна мова 5-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Редько В. Г., Шаленко О. П., Сотникова С. І., Коваленко О. Я., Коропецька І. Б., Якоб О. М., Самойлюкевич І. В., Добра О. М., Кіор Т. М.), «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.07.2021 №795) з урахуванням комунікативних умінь, загальних характеристик ситуативного спілкування, а саме: тематики, мовного інвентаря, мовленнєвих функцій та наскрізних умінь і сучасних вподобань молоді.

Навчально-методичний комплект «Bloggers» має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» ( лист ІМЗО від 25.06.2020 № 22.1/12-Г-431).

Електронна версія представлених матеріалів містить 1 урок навчально-методичного комплекту (підручник, робочий зошит, методичний посібник для вчителя, аудіо та відеоматеріали, календарно-тематичне планування). Матеріали можна завантажити за посиланням: 

Bloggers 1 Student's Book

Bloggers 1 Workbook

Bloggers 1 TeachersBook

Відеопрезентація:

Відеопрезентація Автора (англійською):

Виробник
Методика
Країна виробник
Україна
Вивчення мови
Англійська
Мова видання
Англійська
Вид обкладинки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Вид
робочий зошит
Кількість сторінок
128
Тип поліграфічного паперу
офсетний №1
ISBN
978-617-7511-56-3
Автор
Лаура Бродбент
Cерія
Bloggers
Рівень
A1-A2
Серія
Bloggers
Категорія
НУШ 5 клас
Немає відгуків
Товар додано до списку