Обіцяну 1000 гривень для вакцинованих українців почнуть нараховувати вже 19 грудня. Перед цим урядовці проводили аналіз по сферах, які мали втрати під час карантину, та склали перелік, куди можна витратити тисячу за вакцинацію. У тому числі вели постійно перемовини з представниками культурної сфери та книговидавцями. Кошти можна витрати на ряд послуг, таких як:

• купити квитки у театр, кіно чи на концерт;

• витратити на подорож по Україні, а саме на купівлю білетів на поїзд, літак або автобус;

• оплатити абонемент в спортивні клуби;

• у тому числі кошти можна витратити на покупку книг, що є чудовою новиною для книголюбів.

Хто має право на 1000 гривень?

Отримати виплату мають всі громадяни України, які вакцинувалися двома дозами, та мають зелений сертифікат вакцинації. Вакцина має бути офіційно затвердженою Міністерством охорони здоров’я України. До цього переліку потрапили Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio), Модерна. Також Johnson&Johnson. Її в Україні не використовують, але українці могли нею привитися за кордоном. Такого препарату вистачить однієї дози.

Щоб отримати кошти потрібно зробити наступне:

• зайти в додаток «Дія» та згенерувати свій сертифікат про вакцинацію (якщо його ще немає);

• відкрити віртуальну картку у обраному банку та дочекатись надходження коштів.

Як здійснити покупку за програмою єПідтримка в інернет-магазині metodika.ua?

Сформувати замовлення та оплатити його своєю віртуальною картою за допомогою системи LiqPay (обравши метод оплати "Оплата карткою (LiqPay)".

Витрачайте кошти з користю - замовляйте підручники, які неодмінно допоможуть Вам вивчити іноземну мову з нуля або удосконалити вже наявні знання!

Товар додано до списку