Зміст:

  1. Легкий спосіб запам'ятовувати
  2. Чому саме візуальний словник?
  3. Ефективніше - разом

English. Візуальний словник. Картинка за картинкою

Є люди, яким на диво легко даються іноземні мови, але це не ви? Не страшно і можна виправити в будь-якому віці, було б бажання. Припустимо, воно у вас є, але немає інструментів для легкого старту. А вони є у нас.

Щоб дитина із задоволенням набиралася знань, їй повинно бути цікаво. Про це відомо всім дорослим, але коли мова заходить про них самих, закочуються очі і починаються страждання. Для самоосвіти завжди чогось не вистачає, та й взагалі, штучний інтелект ось-ось розіб'є мовні бар'єри одним махом. Можливо. Але поки цього не сталося, варто показати характер затяжним труднощам, трохи розібратися в граматиці і вчити слова.

Легкий спосіб запам'ятовувати

Людський мозок довше зберігає в пам'яті та швидше пригадує хороше і яскраве, ніж погане і нудне. Якщо з'єднати кумедний життєвий контекст з цікавою візуалізацією, то нова інформація може легше вкоренитися в довгостроковій пам'яті. Саме таким чином ви вчите англійські слова з візуальним словником «English Картинка за картинкою». Як бонус - вам не треба носитися всюди з торбою карток або садити батарею смартфона, щоб ефективно збільшити базовий словниковий запас.

Чому саме візуальний словник?

Словник англійської мови в картинках - це більше тисячі ілюстрованих слів в контексті, з перекладом, транскрипцією і необхідними примітками. Яскраві і веселі фото не тільки розсмішать, але і допоможуть запам'ятати нові вирази. Для зручності вони розбиті на тематичні блоки, в кожному з яких знайдеться привід посміхнутися. Таким чином ви отримуєте гарний настрій і нові знання вже зараз (а також нові нейронні зв'язки, які стануть в нагоді ще й в старості).

Невелику книгу в щільній гнучкій обкладинці приємно тримати в руках дому та зручно брати в дорогу. З таким супутником ви можете розважатися і вчитися, навіть поки їдете в громадському транспорті - все ж більше користі, ніж від перегортання стрічки новин або розглядання бруду під ногами.

Ефективніше - разом

Як би не було приємно вчити слова за веселими картинками, не варто очікувати, що словник самотужки виведе вашу англійську на пристойний рівень. Для початку також зверніть увагу на практичний курс «Самовчитель англійської мови» від видавництва «Методика», з яким ви самостійно можете досягти рівня В1. Крім того, не зайвим буде приділити додатковий час граматиці і перевірити себе з тренінгом «English Граматика - це просто!»

Візуальний словник в комплекті з «Самовчителем» формує дуже зручний стартовий майданчик для вивчення мови, а далі - справа вашої наполегливості. Але навіть з цією базою вже не так страшно буде підказати дорогу іноземцю вдома чи замовити каву в чужій країні.

English Картинка за картинкою

Товар додано до списку