Зміст:

  1. Структура книги «Все про англійські дієслова»
  2. Класти чи покласти?
  3. Безцінний бонус

Все про англійські дієслова

Володіння мовою неможливе без орієнтування в сталих виразах цієї мови і багатозначності слів. Точно не відомо, якій кількості людей прийшло в голову це спостереження, але про нього говорять і науковці-лінгвісти, і «рядові споживачі».

Яку мову ви б не починали вчити, спочатку варто ознайомитися з її граматичними правилами і запастися лексикою. Коли ми говоримо про граматику англійської, то часто першими на думку спадають таблиці з неправильними дієсловами зі шкільних підручників. Необхідність запам'ятовування всіх винятків лякає, але з часом формується певна логіка, яка успішно витісняє страх, і слова піддаються значно простіше. У книзі «Все про англійські дієслова» у зручній і доступній формі зібрано всю необхідну інформацію для знайомства з дієсловами і впевненого подолання мовних страхів.

Структура книги «Все про англійські дієслова»

Наріжний камінь англійської граматики – дієслово – просто і вичерпно описано в цьому невеликому посібнику. Настільки невеликому і дружньому до учня, що перед сторінкою зі змістом розміщено список вказівників і важливі коментарі до них. Також всі, хто вирішив самостійно вивчати англійську, отримують корисні поради для підвищення ефективності затії і стабільності результату.

Природно, що на початку книги є розділ, в якому коротко, але структуровано і інформативно, розглянуто граматику дієслова. Найбільшу його частину присвячено часам дієслова – як утворюються, де і коли використовуються, особливості відмінювання, можливі камені спотикання і важливі приклади, які варто запам'ятати, щоб, власне, не спіткнутися.

Основна частина – це ті самі таблиці слів і корисна інформація до них. Сімдесят розворотів присвячені найважливішим і найпопулярнішим англійським дієсловам: на одній сторінці – таблиця відмін і форм, а на іншій – все інше основне і необхідне, про що тільки можна мріяти, знаходячи нове слово. А саме: речення з прикладами, цікавенні ідіоматичні вирази, синоніми, а також особливості вживання і важливі підказки. Все з перекладом, звісно, а деякі слова – ще й зі швидкими зауваженнями.

Наприкінці посібника є чудовий список фразових дієслів – тобто тих, які нерозривно вживаються з певними прийменниками для отримання конкретного значення. Наприклад, we keep on learning English – ми продовжуємо вивчати англійську, адже книга охоплює європейські мовні рівні А1-В2, тобто буде цікавою і початківцям, і більш просунутим учням.

Класти чи покласти?

Ось, наприклад, класти – lay. Опустимо живучі натяки на зв'язок цього слова з підходом до особистісного розвитку багатьох людей. Класти – це часто про фізичну дію «взяв щось і поклав кудись», але так само можна to lay off smoking – кинути палити, і to lay blame on uncle Vasia – покласти провину на дядька Васю. Це дієслово неправильне, ось відразу і табличка з різними його формами, кому цікаво. А справа –  приклади вживання, сталі вирази, фрази і важливий нюанс: дієслову lay завжди потрібен об'єкт дії. Тут же підказка «не плутати з «лежати» і «брехати», це три дуже різних дієслова». Супер! Бери і вчи – чого тобі ще треба, щоб потім не червоніти при згадці за свій «аппер-інтермідіейт»?!

вправи з англійської мови

Безцінний бонус

Багато хто радить вивчати мови за допомогою кіно і художньої літератури. Спочатку виходить боляче і зі скрипом, але потім втягуєшся і починаєш розуміти сенс. Хтось раніше, хтось пізніше доходить до моменту: «Вау, а я розібрав речення, навіть два!». Але після початкової радості може обійняти жах від різноманіття значень одного слова.

Підбір найуживаніших і найважливіших дієслів у цій книзі містить різні значення слів у контексті. Плюс список фразових дієслів наприкінці посібника, а також зручна навігація – можна досить просто не тільки жах прогнати, але й закохатися в стару-нову англійську мову.

Звичайно, однієї таблетки від усіх хвороб немає, а всіх дієслів з однією (навіть дуже хорошою) книгою не вивчиш, але для «виходу на глісер» такий посібник точно буде корисним. Знання англійської можна підтягнути самостійно з іншими книгами видавництва, наприклад, «Англійська за 30 днів» і «Англійська граматика коротко і легко». Теоретична база плюс приклади використання окремих слів у різних контекстах творять нехай не дива, але великий прогрес у розумінні мови. Ну й приємно ж усвідомити, що сьогодні ти стаєш трохи кращою версією себе, ніж вчора, бо можеш одним іноземним словом правильно назвати зовсім різні речі.

Товар додано до списку